خرید صنایع دستی

فروش عمده ملیله کاری اصفهان

فروش عمده ملیله کاری

خرید عمده ملیله کاری

فروش عمده ملیله کاری (Filigree) با هدف تأمین نیاز فروشگاه های صنایع دستی ایران و هدایای تبلیغاتی سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور در نظر گرفته شده که با تخفیف های استثنایی در سریعترین زمان ممکن به دست مشتریان می رسد. ملیله کاری به دلیل اینکه از جنس فلز نقره یا حداقل روکشی از نقره می باشد و براقی و زیبایی خاص خود را دارد، بانوان عزیز ایرانی آن را خیلی می پسندند. حتی بسیاری از زوج های جوان برای تزئین منازل و بوفه خود ست کامل ظروف ملیله کاری شده را خریداری می کنند که تخفیف های ویژه ای نیز برای این بزرگواران در نظر گرفته ایم. رنگ نقره ای و ظاهر شیک و لوکس ظروف ملیله کاری شده و براق بودن آنها در نور چراغ باعث شده تا خرید تکی و عمده ملیله کاری بسیار زیاد باشد. ضمنا تأثیر فلز نقره به عنوان جواهرآلات نیز در فروش عمده این محصولات زیاد است.فروش عمده ملیله کاری در فروشگاه صنایع دستی اصفهان با تنوع بی نظیر و با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی انجام می شود. تنها کافیست به بخش محصولات ملیله کاری نگاهی بیندازید. با توجه به اینکه در اکثر مواقع سفارشات فروش عمده ملیله کاری مربوط به فروشگاه های صنایع دستی مختلف در سراسر کشور و همچنین سازمان ها و ارگان های مختلف می باشد، در کنار ظروف ملیله کاری شده، هدایای تبلیغاتی ملیله کاری نیز به فروش می رسانیم.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

 

فروش عمده ملیله کاری

فروش عمده ملیله کاری

 

ملیله کاری اصفهان

منظور از فرم در ملیله کاری، همان مفتول های ضخیم به نام دیواره اصلی هستند که هنرمند ملیله کار از آنها شکل های دو بعدی می سازد و در واقع اسکلت کار را تشکیل می دهد. داخل فرم های ملیله کاری را با نقوش مختلف پر می کنند. فرم های رایج محدود هستند و بیشتر از نوع اسلیمی و بته جقه می باشند. صنایع دستی اصفهان از بهترین و مرغوب ترین دست سازهای هنری در کشور بشمار می رود. یکی از دلایل فروش عمده ملیله کاری این است که امکان سفارشی سازی محصول نیز برای تولید وجود دارد. در واقع هر هنرمند می توان هر نوع فرم ابداعی و جدید خود را به کار بگیرد تنها به شرطی که با مفتول های فلزی امکان شکل پذیری آن وجود داشته باشد.نقش های ملیله کاری با مفتول های نازکتر از دیواره اصلی ساخته می شوند که اصطلاحا نوار ملیله گفته می شود. این نقش ها فضای داخل فرم های به کار رفته را پر می کنند. مهمترین نقش هایی که در ملیله کاری به کار می روند و هر کدام طرفداران و خریداران خاص خود را دارند عبارتند از: ترمه و غنچه، دو چشم، واو ملیله، اشک، پیچک، سه چهار چشم، کور ملیله و تابیده، جقه، برگ، برگ فرنگ و غیره.

فروش ملیله کاری اصفهان و زنجان

ملیله کاری زنجان و اصفهان هر دو نسبت به کارهای قدیمی ملیله کاری پیشرفت های خوبی داشته اند و برای ارتقای کیفیت محصولات، هنرمندان و اساتید هر دو شهر، ابزارهای جدید و بهتری را استفاده کرده اند. فروش عمده ملیله کاری اصفهان و زنجان علاوه بر امکان سفارشی سازی نقوش برای ساخت، امکان ساخت محصولات سفارشی مثل گلاب پاش، کارد شکاری تزئینی و غیره، امکان سفارش فرم های ابداعی نیز دارد.فروش عمده ملیله کاری لوکس و با مرغوبیت بسیار بالا مربوط به ظروف ملیله کاری شده زنجان است که به شهر جهانی ملیله نیز معروف شده است و این افتخار به طور رسمی ثبت گردیده است و پس از آن شهر اصفهان در رتبه دوم و سپس تهران و خراسان قرار دارند.ملیله کاری اصفهان با زنجان در چندین مورد تفاوت دارند. اولین مورد به اصالت، تاریخ و قدمت آنها برمی گردد. ملیله کاری زنجان حتی تا قرن 10 هجری نیز آثاری از خود در شهر زنجان بر جای گذاشته است و تا دوره پهلوی هم در انحصار کامل این شهر بود. در دوره رضاخان، انتقال هنر از زنجان به اصفهان و تهران انجام شد و هنرمندان بسیاری آموزش دیدند.ملیله کاری زنجان و اصفهان فرق دیگری هم دارند که مربوط به نقوش استفاده شده است. نقوش ملیله کاری زنجان، ظرافت، زیبایی و تنوع بسیار بیشتری دارد و ریزتر هستند اما در نوع اصفهانی نقوش بزرگتر هستند و غنای ریز نقوش به چشم نمی خورند.

 

فروش عمده ملیله کاری

فروش عمده ملیله کاری

تفاوت ملیله کاری اصفهان و زنجان به عامل سوم نیز می رسد که همان درصد یا عیار نقره مصرفی است. عیار نقره مصرفی در اصفهان حدود 90 تا 95% است اما در زنجان 99.99% یا معروف به عیار 100 می باشد به همین دلیل در فروش عمده ملیله کاری اگر بهترین و مرغوب ترین نوع مدنظر مشتری باشد، ملیله کاری زنجان پیشنهاد خواهد شد با اینکه تفاوت زیادی وجود ندارد. نکته بسیار مهم در مورد فروش عمده ملیله کاری زنجان و اصفهان این است که اختلاف درصد گفته شده فقط مربوط به عیار نقره مصرفی برای بدنه است چون در قسمت های پایه و دسته، عیار نقره مصرفی در هر دو نوع عیار 60 می باشد. چون قسمت های پایه و دسته باید محکمتر باشند و فلز نقره نیز، ذاتا فلز نرمی است و برای این قسمت ها آن را با فلزات سنگین، زاج سفید و جوهر گوگرد مخلوط می کنند. پس مراقب باشید در فروش عمده ملیله کاری از فروشگاه های صنایع دستی، فریب تبلیغات دروغ را نخورید.

هدایای تبلیغاتی لوکس

برخی سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور ترجیح می دهند برای هدایای تبلیغاتی خود به سراغ زیورآلات و فلزات گرانبهاتری مثل نقره بروند و از آنها برای اهداف بازاریابی خود استفاده کنند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان با در اختیار داشتن کارگاه های اختصاصی به طور کامل قابلیت فروش عمده ملیله کاری در انواع ظروف و هدایای تبلیغاتی همراه با سفارشی سازی مدنظر مشتری و همچنین سفارشی سازی بسته بندی را دارد.هدایای تبلیغاتی ملیله کاری قیمت بسیار مناسبی دارند که با داشتن مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا رضایت حداکثری مشتریان را جلب کرده است. به مشتریان خود همیشه توصیه کرده ایم که برای موفقیت در کسب و کارشان باید متفاوت فکر کنند و متفاوت عمل کنند تا بتوانند در این بازار رقابتی پیروز میدان باشند. یکی از راهکارهای مؤثر در نظر گرفتن هدایای تبلیغاتی است.هدایای تبلیغاتی را می توان برای تجلیل و قدردانی از کارمندان و پرسنل نمونه یک شرکت یا سازمان خصوصی و دولتی، تجلیل و قدردانی از افراد برگزیده همایش ها، جشنواره ها، جلسات و نشست های رسمی و غیر رسمی استفاده نمود و در کنار آن بسته بندی های شیک و حرفه ای در نظر گرفت.هدایای تبلیغاتی صنایع دستی ملیله کاری با همین هدف تولید شده اند. کیفیت و ماندگاری بسیار بالا، ظاهر شفاف و براق، سفارشی سازی محصول، قیمت بسیار مناسب، تنوع زیاد در قالب انواع ظروف نظیر ساعت ملیله کاری اصفهان، ست دوتایی گلدان مدادی ملیله کاری، سرویس های مختلف ملیله کاری شده، گلدان ملیله کاری در سایزهای مختلف، لاله ملیله کاری و غیره باعث شده تا استقبال از صنایع دستی ملیله کاری بالا برود و سفارشات فروش عمده ملیله کاری رونق زیادی داشته باشد.

 

فروش عمده ملیله کاری

فروش عمده ملیله کاری

فروش عمده ملیله کاری با مس

فروش عمده ملیله کاری با مس هم در کنار نوع نقره محبوبیت بسیار زیادی دارد که به دلیل زیبایی فلز مس و محبوبیت آن در سایر هنرهای صنایع دستی و قیمت پایینتر آن می باشد. ملیله کاری با مس نیز به درخواست مشتریان امکان فروش به شکل عمده نیز خواهد داشت اما با توجه به اینکه عمدتا ملیله کاری بر روی نقره انجام می شود و با وجود قیمت بالاتر، بیشتر مورد پسند واقع شده، چنانچه قصد خرید عمده ملیله کاری با مس را دارید باید در طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش این موضوع را عنوان کنید.فروش عمده ملیله کاری با نقره و مس با تنوع کیفیت بی نظیر و قیمت بسیار مناسب در فروشگاه صنایع دستی اصفهان انجام می گیرد. محصولات ملیله کاری شده به شکل ظروف یا هدایای تبلیغاتی به صورت عمده به فروشگاه های مختلف صنایع دستی در کشور و سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی فروخته می شود.

فروشگاه صنایع دستی

قیمت فروش عمده ملیله کاری در فروشگاه صنایع دستی اصفهان نسبت به سایر رقبا بسیار مناسبتر در نظر گرفته شده است تا تمامی سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور و همچنین فروشگاه های مختلف بتوانند با قیمت مناسب خریداری کنند. فروش عمده محصولات ملیله کاری با تخفیف های ویژه همراه است. مشتریان عزیز می توانند ضمن بهره مندی از این تخفیف ها، درخواست سفارشی سازی بسته بندی محصولات را نیز داشته باشند.بسته بندی محصولات ملیله کاری از روکش ترمه و تودوزی مخمل به رنگ مشکی و جنس بسیار مرغوب انتخاب شده که رنگ تیره بسته بندی با رنگ روشن و نقره ای ملیله کاری جلوه بسیار زیبایی ایجاد می کند. علاوه بر سفارشی سازی بسته بندی، مشتریان می توانند، درخواست طرح و نقش اختصاصی خود را داشته باشند.تمامی ظروف ملیله کاری شده با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا توسط اساتید برجسته تولید شده اند که با رعایت نکات نگهداری ملیله کاری تا سالیان طولانی می توان از آنها استفاده نمود و از آنها به عنوان ظروف لوکس و تبلیغاتی ارزشمند و هدایای تبلیغاتی نفیس در بازاریابی، تجلیل از کارمندان و پرسنل یا افراد برگزیده استفاده کرد.در هر مرحله می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما در فروشگاه صنایع دستی اصفهان، از مشاوره و راهنمایی رایگان بهره مند شوید تا بتوانید بهترین نوع ظروف را در قالب هدایای تبلیغاتی خریداری نمایید و درخواست سفارشی سازی خود را برای بسته بندی و محصولات ثبت نمایید. فروش عمده ملیله کاری در فروشگاه صنایع دستی اصفهان با تنوع و کیفیت بی نظیر انجام می گردد.

 

بازار تندیس    BazareTandis.ir

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *