خرید صنایع دستی

فروش عمده تندیس میناکاری

فروش عمده تندیس میناکاری

فروش عمده تندیس میناکاری در انواع مدل های مختلف و با کاربرد در مناسبت های گوناگون از جمله تقدیر افراد برگزیده در جشنواره ها، مراسم ها و سمینارهای مختلف و همچنین استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی در استراتژی های بازاریابی نوین به سرعت جایگزین فروش عمده کالاهای تبلیغاتی و یا لوکس خارجی شده است که هزینه خرید آنها به مراتب بیشتر است.تندیس میناکاری شده به دلیل اینکه آمیزه ای از صنایع دستی میناکاری با هنر برش چوب با لیزر هستند و به شکل های گوناگون و طرح های مختلف ساخته می شوند، مورد استقبال بسیار از نهادها و سازمان های خصوصی و دولتی سراسر کشور قرار گرفته است. در واقع نهادهای داخلی با خرید عمده تندیس های میناکاری شده علاوه بر اینکه نسبت به کالاهای خارجی و هدایای تبلیغاتی لوکس، هزینه بسیار کمتری می پردازند، از مزایایی همچون سفارشی سازی محصولات نیز بهره مند خواهند شد.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

فروش عمده تندیس میناکاری

فروش عمده تندیس میناکاری

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان عمده فروش تندیس میناکاری اصل و با کیفیت در طرح و مدل های مختلف، علاوه بر اینکه تخفیف های ویژه برای هدایای تبلیغاتی اصفهان در نظر گرفته، امکان سفارشی سازی کامل تندیس ها مثل درج نام و لوگو تجاری بر روی بدنه یا پایه چوبی و حتی متن درخواستی به صورت حک با لیزر را فراهم کرده است.علاوه بر موارد گفته شده، به دلیل اینکه استفاده از تندیس های میناکاری شده به عنوان هدایای تبلیغاتی و بازاریابی رویکردی بسیار نوین و جدید محسوب می شود، فروش عمده تندیس میناکاری رونق زیادی پیدا کرده است. در واقع این دسته از محصولات صنایع دستی به کمک اعتبار و شهرت نهادهای داخلی ترویج می شوند تا به رونق صنایع دستی کمک شود و از طرفی نیز به دلیل ماندگاری بسیار بالا و زیبایی بی نظیر، ابزار تبلیغاتی بسیار مؤثری محسوب می گردد.فروش عمده تندیس میناکاری این فرصت را فراهم ساخته تا از این پس با خرید تندیس میناکاری شده هم نیازی به صرف هزینه های گزاف بابت خرید کالاهای لوکس خارجی برای تبلیغات و بازاریابی نباشد و هم اینکه برای برگزیدگان جشنواره ها یا مناسبت های مختلف مثل تقدیر از دبیران و معلمان یک مجموعه آموزشی یا دانشگاهی، هدایایی درخور توجه و با ارزش مادی و معنوی بالا تهیه گردد.

خرید عمده تندیس میناکاری

فروش عمده تندیس میناکاری شده فقط به یک شکل و یا طرح و نقش نیست بلکه فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای هر مناسبت و یا هدفی که داشته باشید، تندیس زیبا و هنری تدارک دیده است. تندیس های میناکاری شده این مجموعه توسط اساتید میناکار و همچنین اساتید برش چوب با لیزر ساخته شده اند تا دقت و هنر بی بدیل و مثال زدنی در ساخت آنها به کار رفته باشد که در نهایت قیمت فروش عمده تندیس میناکاری با توجه به تخفیف هایی که اعمال خواهد شد بسیار مقرون به صرفه است.

 

فروش عمده تندیس میناکاری

فروش عمده تندیس میناکاری

با توجه به اینکه از هنر میناکاری در ساخت این تندیس ها استفاده شده می توان انتظار داشت که طرح و نقوش اصیل میناکاری مثل بته جقه، گل و مرغ، اسلیمی، ختایی و غیره استفاده شده باشد. همچنین این تندیس ها به فرم های مختلف تولید می شوند که هر کدام فروش بسیار بالایی را در بین سایر تندیس های صنایع دستی کسب کرده اند:

  • تندیس های بشقاب و گلدان میناکاری شده: تندیس های ظروف میناکاری که به فرم تندیس بشقاب میناکاری و تندیس گلدان میناکاری تولید می گردند زیبایی بسیار خاص و جلوه خیره کننده ای به آن بخشیده اند. در این تندیس ها نیز برشکاری های ظریف چوب به همراه بخش های پلکسی طلایی رنگ به چشم می خورند. معمولا سایز بشقاب های میناکاری شده در تندیس ها به قطر 9 سانتیمتر و سایز گلدان ها نیز 8 و 16 سانتیمتر هستند.بشقاب های میناکاری شده بیشتر بر روی بخش چوبی شبکه بری شده یا پلکسی طلایی رنگ نصب می شوند و گلدان ها نیز در کنار بخش چوبی با همخوانی ساختاری و ظاهری با آن قرار می گیرند. به دلیل همین ظرافت ها و سلیقه های هنری بسیار دلنشین است که فروش عمده تندیس میناکاری را رونق بخشیده است.حتی در برخی نمونه ها، برای تندیس های میناکاری ساعت نیز قرار می دهند که کاملا کاربردی است و همزمان علاوه بر برخورداری از زیبایی تندیس می توان از زمان هم مطلع شد. قرارگیری محافظ شیشه ای برای گلدان های میناکاری شده در برخی تندیس ها نیز نمونه متنوع دیگری در ساخت این دسته از محصولات صنایع دستی به شمار می رود.همانطور که گفتیم در فروش عمده تندیس میناکاری امکان سفارشی سازی محصولات نیز قرار داده شده که از جمله آنها درج نشان تجاری بر روی تندیس یا در بخشی جداگانه و مجزا در کنار بخش اصلی تندیس می باشد. حتی می توان درخواست سفارشی سازی را به شکل درج جمله اختصاصی به شکل حک لیزری هم ثبت کرد.
  • تندیس های مناسبتی با جامعه هدف خاص: حتما شرکت های مختلف را دیده اید که با اهدای کادو یا هدیه ای خاص به نام خود به شرکای تجاری یا سازمان های مختلف سعی در انجام بازاریابی هوشمند دارند چرا که با قرارگیری چنین هدایای تبلیغاتی، همیشه امکان بازاریابی وجود دارد.فروشگاه صنایع دستی اصفهان با همین هدف اقدام به تولید تندیس های میناکاری شده مناسبتی مثل طرح علی برای روز پدر، طرح پرستار، طرح روز زن، طرح عشق برای ولنتاین، طرح مهر و ماه، طرح آیت الکرسی و غیره کرده است. فروش عمده تندیس میناکاری با طرح های مناسبتی به سازمان ها و نهادهای مختلف کمک کرده تا نگران تهیه کادوهای تبلیغاتی خاص و مناسبتی و صرف هزینه های گزاف نباشند.

 

فروش عمده تندیس میناکاری

فروش عمده تندیس میناکاری

سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور می توانند در هر مورد سفارشی سازی محصول را متناسب با سلیقه خود ثبت نمایند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان نیز با فروش عمده تندیس میناکاری شده با امکانات و قابلیت های گفته شده، با قیمت بسیار مناسب و تضمین اصالت و کیفیت کالا، به خدمت رسانی صادقانه همت ورزیده است.مراقب خرید تندیس های میناکاری تقلبی و بی کیفیت باشید.کسانی که به نحوی در بازار کار و صنایع مختلف مشغول هستند به خوبی می دانند که در تمامی صنایع و مشاغل، محصولاتی هستند که با استقبال بسیار خوبی روبرو می شوند و مراکز و یا شرکت های تولید کننده بابت فروش عمده امتیازات و طرح های تشویقی خاصی در نظر می گیرند که در کنار آنها اثبات اصل و با کیفیت بودن شرط اساسی محسوب می شود.از طرفی هم می دانید که به دلیل فروش بالای تندیس های میناکاری شده، فرصت برای افراد سودجو و فرصت طلب نیز فراهم شده تا با تولید محصولات تقلبی و بی کیفیت مثل استفاده از چوب های بی کیفیت یا بشقاب و گلدان میناکاری شده نامرغوب و تقلبی سعی در فریب دادن خریداران و کسب سود هنگفت هستند.

فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان مرکز معتبر فروش عمده تندیس میناکاری برای شما عزیزان راهکارهایی ارائه داده تا به راحتی بتوانید تندیس های میناکاری شده مرغوب و اصل را از نوع تقلبی تشخیص دهید:

  • شناسنامه: فروش عمده تندیس میناکاری باید همراه با شناسنامه ساخت این نوع از صنایع دستی باشد. در شناسنامه های صنایع دستی مشخصات استاد سازنده، زمان و مکان ساخت و مشخصات جنس زیر ساخت ذکر می شود که نشانه مرغوبیت و کیفیت بالای محصول است.
  • مرغوبیت میناکاری: در راهنمای خرید میناکاری به طور کامل توضیح داده ایم که یک میناکاری مرغوب و با کیفیت چه ویژگی هایی باید داشته باشد. با توجه به اینکه در ساخت این تندیس ها نیز از میناکاری استفاده شده باید به این نکات توجه ویژه داشته باشید.
  • هنر ساخت بخش چوبی: در ساخت تندیس های میناکاری، بخش های چوبی را با لیزر برش می دهند تا ظرافت و کیفیت کار بسیار بالا برود و برش مناسب و حرفه ای آن به ارزش هنری محصول اضافه کند. مخصوصا برای بخش های شبکه بری شده که برش با لیزر لبه های کاملا صاف و بدون ناهمواری ایجاد می کند.
  • قیمت: فروش عمده تندیس میناکاری اصل و با کیفیت قیمت پایه خیلی پایینی ندارد و قیمت های غیر معقول نشانه بی کیفیت بودن بخش میناکاری مثل استفاده از مس نامرغوب، کیفیت ساخت پایین و غیره است. فروشگاه صنایع دستی اصفهان قیمت های خود را کاملا مقرون به صرفه و همراه با تخفیف ویژه برای خرید عمده قرار داده است تا ارزش هنری و مادی محصولات نیز حفظ شود و در عین حال خریداران مجبور به پرداخت قیمت های بسیار گزاف نباشند.ضمنا توجه داشته باشید که سفارشی سازی در فروش عمده تندیس میناکاری، از جمله خدماتی است که با این حجم از آزادی تغییرات فقط در فروشگاه صنایع دستی اصفهان فراهم شده که در راستای حفظ رضایت مشتریان می باشد.

فروشگاه صنایع دستی

تندیس های میناکاری شده برای هدیه دادن به عزیزان در مناسبت های مختلف گزینه بسیار مناسبی هستند چرا که ارزش هنری و مادی بالایی دارند و هم اینکه نسبت به کالاهای کلیشه ای خارجی هزینه کمتری خواهید پرداخت.فروش عمده تندیس میناکاری نیز برای سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور فراهم شده که می توانند با هدف از تجلیل از کارمندان نمونه، تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها، بازاریابی و استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی با سفارشی سازی و درج نشان و لوگو تجاری، خریداری کنند.شما مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر و دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را در انتخاب تندیس مناسب با سفارشی سازی های حرفه ای یاری کنند.فروش عمده تندیس میناکاری با طرح و مدل های گوناگون، مناسب برای شرکت ها و سازمان های مختلف کشور است.فروش عمده تندیس میناکاری برای سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور فراهم شده که می توانند در تجلیل از افراد برگزیده جشنواره ها یا کارمندان نمونه، بازاریابی و تبلیغات به شکل نوین همراه با سفارشی سازی کامل محصول مثل درج متن تبلیغاتی یا نشان تجاری از آنها استفاده کنند.

 

بازار تندیس    BazareTandis

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *