تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

قیمت محصولات
در این سری از محصولات فروشگاه تندیس های صنایع دستی با شما هستیم تا محصولی نوین و بی نظیر با نام تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا، معرفی کنیم، محصولی که با نگاه کردن به آن به سختی بتوان از کنار آن گذشت! این تندیس که با ظرافت های طراحی و خاص خود، جنبه ی خاصی از هنر میناکاری را نمایان کرده، تنها هنر بکار رفته در ساخت تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا نبوده بلکه حاصل تلاش چندین هنرمند است. این تندیس میناکاری با بهره گیری از هنر کهن و چند هزار ساله ی میناکاری و هنرهای امروزی و همچنین عناصر و مؤلفه های مذهبی نه تنها زیبایی بیش از حدی پیدا کرده بلکه کاربری و موارد استفاده ی آن را هم افزایش داده است.

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

یکی از زیباترین بخش های تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا، شبکه بری های فیبرهای چوبی نازک آن به کمک لیزر است که حقیقتا فقط از دست هنرمندان خوش ذوق و زبردست ساخته است، ضمن اینکه رنگ بندی کلی این شبکه های چوبی با سایر اجزاء تناسب خاصی داشته و زیبایی آن را چندین برابر کرده است. هدایای تبلیغاتی در اصفهان بر اساس آموزش های فرهنگی , هنری و مذهبی طراحی و تولید می شود. به همین دلیل اگر قصد خرید تندیسی مشابه این برای هدیه دادن به عزیزان خود را دارید، یکی از بهترین گزینه ها با قیمت بسیار کمتر از کالاهای لوکس خارجی دارند که هم قیمت بسیار بیشتری باید پرداخت کرد و هم از نظر فرهنگی تناسبی با ما ندارند. در کنار این شبکه  بری های بسیار زیبا، صفحه ی پلکسی طلایی رنگ که منقوش به آیه ی شریفه ی وان یکاد شده آن را بیش از پیش بهترین کاندید هدیه ی تزئینی و همچنین برای رفع چشم زخم ساخته است.

 

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

قبل از اینکه بخش بسیار زیبا و دلربای بشقاب میناکاری شده ی تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا بپردازیم، توجه شما را به بخش چوبی که این بشقاب را در برگرفته و قاب سنتی بسیار زیبا و شیکی ایجاد کرده جلب می کنم که نه تنها با بشقاب تناسب رنگ و سبک دارد بلکه طرح بسیار زیبایی برای آن انتخاب شده که با بخش های آبی رنگ دورتادور بشقاب میناکاری شده بیشترین تناسب را خواهند داشت. در نهایت نمی توان به بشقاب میناکاری شده ی تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا اشاره نکرد، بشقاب میناکاری اصفهان که از جنس مرغوب و اصل و با نهایت دقت و توان ساخته شده تا از هر لحاظ بی نقص بودن تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا را تکمیل کند.

 

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

اما خبر خوب فروشگاه بازار تندیس در مورد شرایط خرید و سفارشی سازی هایی است که برای خرید تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا در نظر گرفته شده است. شما می توانید در خرید عمده صنایع دستی و بطور مشخص , انواع تندیس های میناکاری, سفارش تغییر متن آیه ی وان یکاد به آیه  یا متن دلخواه خود را داشته باشید. همچنین در بخش زیبای چوبی پایه ی تندیس می توان نام و نشان تجاری خود را قرار دهید که اثربخشی به مراتب بیشتری در تبلیغات و جذب مشتری دارد و از آن می توان به عنوان هدیه ی تبلیغاتی استفاده کرد. لذا تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا نه تنها به عنوان کادوی تزئینی برای منازل و محل کار بلکه به عنوان هدیه ای نفیس برای تقدیر از کارمندان و یا حتی هدیه ی تبلیغاتی بکار می رود و از زیبایی طراحی و ساخت بی نظیر و فوق العاده ی آن می توان استفاده های زیادی برد. ضمنا با خرید این محصولات به کمک فروشگاه تندیس های صنایع دستی، از تولید کنندگان و کسب و کارهای داخلی نیز حمایت کرده اید. تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا، زیبایی و جلوه ی بی نظیر برای کادویی نفیس یا هدیه ای تبلیغاتی.

 

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح نورا یکی از بهترین و زیباترین نمونه های فروشگاه تندیس های صنایع دستی به شمار می رود که با طراحی و ساخت ترکیبی و تلفیقی آن از هنرهای میناکاری، خوشنویسی و برش کاری چوب با لیزر کاربردهای متنوعی همچون هدیه ی تبلیغاتی، کادو و کالای تزئیناتی بهره مند شده است که در ادامه کاملا با این موارد آشنا خواهید شد. صنایع دستی ایران در مقایسه با محصولات دست ساز دیگر کشورها از پیشینه فرهنگی بیشتری برخوردار است.

 

شناسه محصول: 901570

بازار تندیس  bazaretandis.ir

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
no rating based on 0 votes
نام برند
بازار تندیس
نام محصول
تندیس میناکاری و ان یکاد طرح نورا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.