تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

قیمت محصولات
تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان که از طرح مخصوصی الهام گرفته شده سبب شده تا به خوبی به عنوان یک هدیه لوکس و یادگاری از اصفهان مورد استقبال هموطنان عزیز و گرامی و همچنین گردشگران خارجی قرار بگیرد به نحوی که با خرید آن میراثی از هنر اصیل و کهن میناکاری اصفهان و برش چوب با لیزر را در اختیار خواهند داشت. در طراحی رنگ تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان از چنان ترکیب رنگ متضاد بسیار زیبایی استفاده شده که زیبایی تک تک اجزای آن را چندین برابر ساخته و قرارگیری آن چه به عنوان ساعت و یا بخش دکوری، زیبایی فضای شما را چندین برابر خواهد ساخت.

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان به کمک هنر برش چوب با لیزر به زیبایی بسیار زیادی دست یافته به نحوی که شبکه بری های انجام شده بر روی تندیس و قسمت های اشکی مانند در محیط طرح بته جقه آن را بی نهایت چشم نواز ساخته است که تنها از دست اساتید هنرمند و بسیار با سابقه ساخته است. تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان در بخش پایه چوبی طراحی و حساسیت بسیار خوبی خرج داده شده به نحوی که در آن مکانی برای قرارگیری درج نام و لوگو تجاری تعبیه شده است تا به راحتی بتوانید از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی استفاده کنید. ضمن اینکه می توانید از این بخش به عنوان مکانی برای درج نوشته های سفارشی خود نیز استفاده کنید.

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

اما بخش بسیار مهمی که در تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان بکار رفته، بشقاب میناکاری 9 سانتی متری آن است که با طرح و نقش بسیار زیبا و فوق العاده، تضاد رنگ بسیار جالبی ایجاد کرده است و حقیقتا با بشقاب میناکاری است که اصالت خاصی به آن بخشیده است. برای شما مشتریان عزیز این امکان را فراهم کرده ایم تا به راحتی بتوانید نقش و طرح بشقاب میناکاری را تغییر داده و متناسب با میل خود اقدام به سفارشی سازی آن کنید. این تندیس یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی اصفهان برای مراسم هایی است که در آن قصد تجلیل از پرسنل و یا افراد برگزیده در جشنواره ها و همایش ها را دارند.

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

بخش کاربردی و خلاقانه تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان، ساعت مینیاتوری تیک تاکی و باتری خور آن است که با نشان دادن زمان، تندیس را از کاربری صرفا تزئیناتی و دکوری به حالت کاربردی نیز تبدیل کرده و می توانید با قرار دادن آن بر روی میزکار، میز تحریر، میز تلویزیون، شلف یا دکوری منزل از آن نهایت استفاده را ببرید. با توجه به باتری خور بودن تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان، همیشه امکان استفاده از ساعت آن وجود دارد و به هیچ وجه دکوری و تزئیناتی محض نیست. صنایع دستی ایران گوهری گرانبهاست که از نیاکان و اساتید هنرهای دستی ایرانی برای ما به ارمغان مانده و باید در حفظ و ارتقای آن کوشا باشیم.

 

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان

فروشگاه تندیس های صنایع دستی با فراهم کردن کالایی لوکس و با ارزش مادی و معنوی بسیار بالا اما تولید داخل و با هزینه بسیار پایین تر نسبت به کالاهای خارجی که سبب خروج ارز از کشور می شوند، گام بزرگی در حمایت از تولید و اشتغال داخلی برداشته تا با ارائه تندیس هایی نظیر تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان، ضمن افزایش رونق تولید داخلی سعی داشته باشد کالایی به مراتب زیباتر و مناسب تر نسبت به کالاهای خارجی ارائه کند، ضمن اینکه هزینه تمام شده نیز به مراتب کمتر است. خرید عمده صنایع دستی ایران زمین با قیمت های کمتر از فروشگاه در هر تیراژی امکان پذیر است. شما مشتریان همیشگی فروشگاه تندیس های صنایع دستی می توانید با امکان سفارشی سازی بخش پایه چوبی برای درج نوشته و یا نشان تجاری و همچنین بشقاب میناکاری، تمامی این تندیس را مطابق میل خود داشته باشید، ضمن اینکه در خرید عمده مشمول تخفیف های ویژه نیز خواهید شد. تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان، ترکیبی از دو هنر با اصالت ایرانی. تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان نمونه دیگری از صدها تندیس بسیار زیبا و فوق العاده چشم نواز فروشگاه تندیس های صنایع دستی است که با عشق بازی و ترکیب هنرمندانه میناکاری و برش چوب با لیزر دست به ساخت اثری بسیار ماندگار زده شده است که به مراتب ارزش مادی و معنوی فراتر از کالاهای لوکس خارجی دارد. این تندیس ها بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی ارگانی و سازمانی و همچنین هدایای یادگاری هستند.

 

شناسه محصول: 901674

بازار تندیس  bazaretandis.ir

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
no rating based on 0 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
تندیس میناکاری ساعت دار نقش جهان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.