تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

قیمت محصولات
تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا که اثر هنری، فرهنگی و مذهبی اساتید اصفهان به شمار می آید با طراحی زیبا و بی نظیر هم اکنون در این فروشگاه با قیمتی عالی به فروش می رسد. در این تندیس نیز از هنر اصیل میناکاری استفاده شده که به شکل بشقاب 10 سانتیمتری بر روی آن درج شده است. این تندیس میناکاری بواسطه داشتن بخش مینای خود ارزش هنری بسیار زیادی کسب کرده که از طرح و نقش های اصیل و پرطرفدار ایرانی در آن استفاده شده است. تضاد رنگ جالبی که این بشقاب میناکاری با بدنه طلایی رنگ چوبی تندیس ایجاد کرده هم در چشمگیر بودن آن بی تأثیر نبوده است.

 

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا از بدنه فیبر نازک چوبی تشکیل شده که هم برشکاری آن ظرافت و زیبایی بیشتری ایجاد می کند و هم نسبت به چوب طبیعی قیمت پایین تری خواهد داشت که البته نشان از بی کیفیتی آن نیست. این تندیس از دو بخش چوبی طلایی رنگ و پایه قهوه ای رنگ تشکیل شده که برای حفظ زیبایی اثر تمام برشکاری ها توسط اساتید زبردست و با تجربه و به کمک لیزر انجام شده که هنری جدید نیز محسوب می شود و ادغام شدن آن هنر سنتی میناکاری اصفهان ، ترکیب بسیار جالبی ساخته است. این بخش ها هر کدام به صورت جداگانه برشکاری می شوند و سپس توسط اپراتور با نهایت دقت به یکدیگر وصل می گردند و در نهایت نیز بشقاب میناکاری شده بر روی آن قرار داده می شود.

 

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا دارای آیه شریفه وان یکاد بر روی بخش چوبی است که طبق روایات و احادیث به دلیل داشتن اثر رفع چشم زخم ارزش فرهنگی و مذهبی بالایی به تندیس بخشیده و همین ویژگی باعث شده امروزه به جای خرید کالاهای لوکس خارجی این تندیس را برای جشنواره و مسابقات فرهنگی و مذهبی انتخاب کنند که هم ارزش واقعی آن از ارزش مادی تعیین شده بالاتر است و هم هدیه ای لوکس و کاملا ماندگار محسوب می شود. ضمنا توجه داشته باشید که با خرید عمده تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا می توانید برحسب سلیقه و هدف خود آیه شریفه وان یکاد را تغییر داده و آیه دیگری درج کنید و یا اینکه کلا متن تبلیغاتی جایگزین آن کنید.

 

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا مناسبترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی است به نحوی که در خرید عمده ضمن برخورداری از تخفیف های ویژه می توانید لوگو یا نشان تجاری خود را بر روی پایه چوبی تندیس حک کنید یا برحسب سلیقه خود آن را بچسبانید. ضمنا می توانید طرح و نقش بشقاب میناکاری را نیز تغییر دهید که این بخاطر خاصیت هنر دست بودن ساخت تمامی اجزای این تندیس محسوب می شود که در خرید عمده این ویژگی عالی قرار داده شده است. شما عزیزان می توانید طراحی لوگو را نیز به ما محول کنید که با صرف هزینه کمتر این امکان میسر خواهد بود.

 

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا

با خرید تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا ما را در حمایت از کسب و کار و تولید داخلی به خصوص صنایع دستی ایرانی همراهی کنید و محصولات با کیفیت داخلی را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید که هدایایی لوکس و شکیل محسوب می شوند.خرید تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا برای هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی مناسب است. تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا، اثری کاملا هنری، مذهبی و فرهنگی، ساخته دست اساتید مجرب و حرفه ای اصفهانی است که آن را به یکی از بهترین گزینه های هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی تبدیل کرده است که نسبت به هدایای لوکس خارجی قیمت پایینتر و ارزش بسیار بیشتری دارد. شما می توانید در خرید عمده ضمن دریافت تخفیف ویژه تندیس را مطابق سلیقه خود سفارشی سازی کنید.

شناسه محصول: 901756

بازار تندیس  bazaretandis.ir

به این محصول امتیاز دهید
product image
بالاترین امتیاز
1star1star1star1star1star
میانگین امتیازات
no rating based on 0 votes
نام برند
بازار مینا
نام محصول
تندیس میناکاری وان یکاد طرح محیا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.