خرید صنایع دستی

خرید رنگ میناکاری

خرید رنگ میناکاری اصفهان

رنگ میناکاری روی مس

خرید رنگ میناکاری مرغوب و با کیفیت همیشه دغدغه هنرمندان و اساتید این حرفه بسیار زیبا و با اصالت ایرانی است تا اثر منفی روی کیفیت نقاشی و پس از آن روی ماندگاری رنگ ها در کوره و هنگام استفاده توسط مشتریان نداشته باشد. امروزه با توجه به تنوع پیدا کردن بسیار زیاد صنایع دستی مخصوصا میناکاری اصفهان به میناکاری روی سفال، مس و پرداز یا مینای نقاشی لزوم راه اندازی مرکز خرید رنگ میناکاری بیش از پیش احساس می شود تا با امکان فروش رنگ میناکاری در بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، هنرمندان میناکار کشور دغدغه ای نداشته باشند ضمن اینکه امکان ارسال به سراسر کشور نیز وجود داشته باشد.

تماس با واحد فروش: 09019277512

خرید رنگ میناکاری به دو فرم پودری (پودر اکسید فلزات، رنگ های مختلف گیاهی و رنگ های معدنی و چیت سازی است) و لعابی امکان پذیر است که در نوع اول لازم است فرد دارای تجربه کافی برای اختلاط پودر رنگ میناکاری با حلال مورد نظر را داشته باشد تا به قوام و پایداری مورد نظر دست پیدا کند اما در نوع لعابی، به شکل از پیش آماده برای افراد مبتدی است.در هر صورت برای خرید رنگ میناکاری به هر فرمی لازم است که از کیفیت آن اطمینان پیدا کرد در غیر این صورت رنگ در کوره در اثر حرارت دیدن خواهد ریخت و ظرف را تیره خواهد کرد و یا ممکن است پس از استفاده دچار رنگ پریدگی شوند. این رنگ های زیبای مینایی را می توان برای کارگاه های میناکاری در تهران و سایر شهرهای دیگر هم سفارش داد.

خرید رنگ میناکاری اصفهان

خرید رنگ میناکاری اصفهان

علاوه بر فراهم کردن امکان خرید رنگ های میناکاری روی مس و سفال به شکل بسته بندی شده پودری برای ظروف مسی و سفالی، امکان خرید به فرم لعابی نیز هست که برای افراد مبتدی کاربرد بسیار زیادی دارد. در کنار آن امکان خرید پمپ رنگ میناکاری نیز فراهم شده که با داشتن نوک سوزنی خود کار رنگ آمیزی داخل طرح و نقش ها را برای افراد مبتدی بسیار راحتتر کرده است. لذا سایت بازار تندیس در زمینه فروش رنگ میناکاری در تهران، اصفهان و سایر شهرهای ایران به بزرگترین مرجع و مرکز خرید رنگ های میناکاری با کیفیت در ایران تبدیل شده تا کیفیت کار شما عزیزان را تضمین کند. البته همانطور که گفتیم علاوه بر انتخاب مرکز معتبر باید از نسبت ترکیب صحیح صمغ عربی و گلیسیرین (بَس) و پودر رنگ میناکاری هم مطلع باشید و بدانید که دقیقا ظرف رنگ آمیزی شده باید در چه درجه حرارتی و چند دقیقه در کوره باقی بماند.

نکته بسیار مهم: توجه داشته باشید که هنگام خرید رنگ میناکاری به جنس زمینه ظرف خود یعنی سفالی یا مسی توجه کنید چرا که خرید رنگ میناکاری روی سفال جداگانه انجام می شود و مجزای از زمینه مسی است چون اساسا درجه حرارتی که ظروف سفالی می توانند تحمل کنند بسیار پایینتر از زمینه مسی است. همچنین تنوع رنگ برای میناکاری روی سفال بیشتر است. نکته بسیار مهم: علاوه بر ارائه تمامی خدمات گفته شده در زمینه خرید رنگ میناکاری، در داخل سایت فیلم آموزش ساخت رنگ میناکاری نیز هست که هنرجویان و علاقه مندان به میناکاری می توانند از آن استفاده کنند تا با اطلاع پیدا کردن از درصد اختلاط صحیح مواد، کیفیت رنگ خود را تضمین کنند.

فروش رنگ میناکاری

پودر رنگ های میناکاری و یا رنگ میناکاری مایع آماده به شکل بسته های 10 تایی عرضه می شوند که تنوع رنگ آن به صورت لاجوردی، فیروزه ای، قرمز (سرنج)، قهوه ای، گل ماشی، زرد زعفرانی، مشکی، سبز مغز پسته ای، سبز ویکتوریا و صورتی است. توجه داشته باشید که رنگ سفید میناکاری اصلا وجود ندارد و در صورت نیاز هنرمندان سطح ظرف را می تراشند تا به رنگ سفید لعاب برسند.
ضمنا در نظر داشته باشید که سایت بازار تندیس علاوه بر ارائه انواع رنگ های میناکاری به دو فرم پودری و مایع برای ظروف سفالی و مسی، امکان خرید قلم موی میناکاری نیز فراهم شده است که می توانید با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنید. توصیه می کنیم که برای هر یک از رنگ های گفته شده، قلم موی مخصوص به خود را استفاده کنید تا از ترکیب شدن رنگ ها جلوگیری کنید. همچنین اگر تجربه زیادی ندارید می توانید بر روی یک تکه ظرف به صورت تست درجه حرارت و مدت زمان حرارت دهی در کوره را مشخص کنید تا بهترین نتیجه را کسب نمایید.

 

خرید رنگ میناکاری اصفهان

خرید رنگ میناکاری اصفهان

 

همچنین برای اطمینان از خرید رنگ میناکاری مرغوب، پس از تهیه آن را در دست بگیرید تا کاملا حالت پودری و نرم داشته باشند و هیچ سنگریزه یا حالت گلوله شدن رنگ وجود نداشته باشد در غیر این صورت از چسبیدن صحیح و کامل رنگ به بدنه ظرف جلوگیری شده و تمامی زحمات و تلاش های شما را هدر خواهد داد.در این زمینه سایت بازار تندیس توانسته با عرضه و فروش بهترین رنگ ها برای تمامی ظروف مسی، سفالی و حتی شیشه ای، به دو صورت پودری و مایع همراه با قلم موی مخصوص و پمپ رنگ، بهترین تجربه خرید رنگ میناکاری را رقم بزند.

 

خرید رنگ میناکاری

سایت بازار تندیس برای راحتی کار افراد هنردوست و مبتدی، امکان خرید رنگ میناکاری مایع یا لعابی را نیز فراهم کرده است که امکان خرید رنگ لعابی سرد نیز وجود دارد.رنگ های لعابی نیاز به داشتن دانش تخصصی ترکیب و اختلاط پودر با صمغ و گلیسیرین ندارند و از پیش آماده شده هستند اما در هر صورت باید هنرمند میناکار از تجربه کافی نسبت به درجه حرارت کوره و مدت زمانی که لازم است ظروف در داخل کوره قرار بگیرند مطلع باشند.اما برای افرادی که هنوز در ابتدای راه هستند و تجربه کافی در این زمینه نیز ندارند، سایت بازار تندیس اقدام به فروش رنگ لعابی سرد نموده است که چون نیازی به حرارت دیدن در کوره ندارند به این اسم معروف شده اند و با حالت براق خود زیبایی خاصی به ظروف می بخشند.در هر صورت لازم است که هنگام خرید رنگ میناکاری به جنس زمینه ظرف دقت کنید چرا که رنگ میناکاری برای ظروف مسی، سفالی و حتی شیشه ای درصد اختلاط متفاوتی از صمغ و گلیسیرین و پودر رنگ میناکاری دارند و تحمل دمای آنها نیز در کوره متفاوت است.

 

قیمت رنگ میناکاری

قیمت رنگ های میناکاری به صورت پودری و لعابی (لعابی و لعاب سرد) برای ظروف مسی، شیشه ای و سفالی با یکدیگر متفاوت است که بخاطر درصد اختلاط متفاوت پودر رنگ میناکاری و صمغ و گلیسیرین و همچنین تحمل درجه حرارت کوره می باشد که در لعاب سرد مرحله حرارت دهی در کوره نیز حذف شده است.بسته های رنگ پودری به شکل پکیج 10 تایی عرضه می شوند و اساسا قیمت رنگ های میناکاری (مثل قرمز، لاجوردی و غیره) با یکدیگر تفاوتی ندارند اما قیمت رنگ پودری میناکاری نسبت به رنگ مایع یا لعابی بیشتر است چون در نهایت کیفیتی که از رنگ های پودری دریافت می کنید بیشتر است و سایت بازار تندیس آماده خدمات رسانی و عرضه رنگ های میناکاری به شکل عمده نیز هست.

 

سایت بازار تندیس رنگ های میناکاری آلمانی را برای عرضه تهیه کرده و در این زمینه تنها مرکز و خرید رنگ میناکاری در ایران محسوب می شود که مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع را عرضه می کند تا هنرمندان لذت خرید رنگ های مخصوص میناکاری را تجربه کنند و زحمات آنها از بین نرود. با وجود اینکه نمونه چنین رنگ های میناکاری را از لحاظ کیفیت و جنس نمی توان در هیچ جای دیگری پیدا کرد، با این حال فروش رنگ ها با بهترین قیمت ممکن انجام می شود که در خرید رنگ میناکاری به صورت عمده مشمول تخفیف های ویژه نیز خواهید شد.

خرید رنگ میناکاری اصفهان

خرید رنگ میناکاری اصفهان

خرید اینترنتی رنگ میناکاری

سایت بازار تندیس امکان خرید رنگ میناکاری را برای همه نقاط ایران به صورت آنلاین و حتی به شکل عمده فراهم کرده تا همه بتوانند از بهترین رنگ های میناکاری آلمانی به فرم های پودری، لعابی و لعاب سرد استفاده نمایند. ضمنا برخی مشتریان عنوان می کنند که در زمینه خرید رنگ های میناکاری تجربه کافی ندارند که به این عزیزان توصیه می کنیم قبل از خرید با کارشناسان واحد فروش ما تماس گرفته شود تا با دریافت مشاوره رایگان بتوانید بهترین خرید را داشته باشید چون همانطور که می دانید هنگام خرید رنگ میناکاری باید به میزان تجربه فردی و زمینه ظرف (مسی، سفالی و حتی شیشه ای) توجه داشته باشید.

 

در خرید عمده رنگ های میناکاری می توانید از تخفیف های ویژه نیز بهره مند شوید ضمن اینکه سایت بازار تندیس مطابق با روال همیشه در خرید کلیه محصولات، برای مشتریان دائمی، تخفیف های بی نظیری در نظر گرفته است.کلیه قیمت های رنگ میناکاری به شکلی کاملا مقرون به صرفه در نظر گرفته شده چرا که سایت بازار تندیس به عنوان یکی از بزرگترین حامیان میناکاری کشور با در اختیار داشتن کارگاه های خصوصی تولید ظروف میناکاری فعالیت دارد.شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به سایت و انتخاب رنگ میناکاری مخصوص، میزان سفارش خود را که به شکل پکیج های 10 تایی عرضه می شوند انتخاب کنید تا در اسرع وقت، کالای خریداری شده برای شما عزیزان ارسال گردد. ضمنا امکان خرید رنگ میناکاری در هر ساعتی از شبانه روز و هر روز هفته (7/24) وجود دارد.

 

بازار تندیس     BazareTandis.ir

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *