خرید صنایع دستی

فروش عمده بشقاب میناکاری اصفهان

فروش عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری در فروشگاه صنایع دستی اصفهان با هدف تأمین نیاز خریداران به شکل تندیس، هدایای تبلیغاتی و با جنس زمینه سفالی و مسی و طرح و نقش های متنوع فراهم شده که به خاطر داشتن کارگاه های تولیدی اختصاصی و حذف افراد واسطه، قیمت آن بسیار مناسبتر از سایر فروشگاه های صنایع دستی است.فروش عمده بشقاب میناکاری نسبت به گذشته تحولات بسیار زیادی را پشت سر گذاشته که سبب محبوبیت بسیار زیاد و در نتیجه میزان فروش بالای آن شده است. این تحولات از طرح و نقش گرفته تا فرم های مختلف تولید آن را شامل می شود ضمن اینکه بشقاب میناکاری اصفهان نسبت به سایر ظروف میناکاری کاربردی تر محسوب می شود به نحوی که برخی افراد صرفا این محصولات را به شکل عمده خریداری می کنند تا به عنوان دیوارکوب و با هدف تزئیناتی و یا با هدف استفاده در منزل به مشتریان بفروشند که در نهایت منجر به فروش خرد می شود.در مقابل نیز سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور هستند که اقدام به خرید عمده بشقاب میناکاری می کنند تا به شکل تندیس یا هدایای تبلیغاتی از آنها در جشنواره ها و همایش ها یا مناسبت و رویدادهای سازمانی استفاده کنند.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

فروش عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری

خرید عمده بشقاب میناکاری

البته در این بین خرید از فروشگاه های معتبر ارائه کننده فروش عمده بشقاب میناکاری نیز بسیار مهم است چرا که اگر بشقاب میناکاری شده از مس نامرغوب یا رنگ های پودری بی کیفیت ساخته شده باشد و یا اینکه دما و زمان کافی برای حرارت دهی صورت نگرفته باشد، پس از مدتی کیفیت خود را از دست خواهد داد و میزان ضرر وارد شده در خرید عمده صنایع دستی بسیار زیاد است. به همین جهت فروشگاه صنایع دستی اصفهان با عرضه کلیه محصولات صنایع دستی همراه با شناسنامه و اصالت کالا، خیال مشتریان را از بابت کیفیت و ضمانت راحت کرده است.اما سؤال اصلی اینجاست که چرا فروش عمده بشقاب میناکاری اینقدر محبوب شده است و تقاضا برای این محصولات به فرم و نوع های مختلف زیاد شده است؟

بخشی از دلایل آن را در ابتدای صحبت ها عرض کردیم اما دلایل شاخص دیگری هم هستند که سبب رونق گرفتن فروش عمده بشقاب میناکاری شده است. از جمله آنها عبارتند از:

 • سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور که مشتریان بزرگ این دسته از محصولات به شمار می روند همیشه به دنبال راهی جهت اثرگذاری بهتر و ماندگارتر روی جامعه هدف خود هستند که خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بهترین گزینه است مخصوصا که قیمت پایه بدون تخفیف، پایینتری هم دارد.
 • فروش عمده بشقاب میناکاری برخلاف کالاهای لوکس خارجی همراه با سفارشی سازی است یعنی شما بزرگواران می توانید علاوه بر دریافت تخفیف های بی نظیر، بشقاب میناکاری شده را به شکل تندیس یا هدایای تبلیغاتی با طرح و نقش دلخواه، درج لوگو و نشان تجاری خودتان و همچنین بسته بندی های دلخواه خریداری نمایید.
 • ارزش مادی و هنری محصولات صنایع دستی نسبت به کالاهای خارجی به مراتب بیشتر است اما با این وجود قیمت پرداخت شده توسط مشتری خیلی پایینتر است.
 • فروش عمده بشقاب میناکاری با هدف اهدا به عنوان کادو یا جایزه برای جشنواره، همایش و رویدادهای مختلف بسیار رایج است.

به همین خاطر بی دلیل نیست که به لطف زحمات شبانه روزی و ایده های بسیار ناب در زمینه تولید محصولات صنایع دستی مثل بشقاب میناکاری شده و تولید محصولاتی مطابق سلیقه نسل امروزی و متناسب با مناسبت های مختلف، فروش عمده بشقاب میناکاری با رشد بی سابقه ای همراه شده است.فروش عمده بشقاب میناکاری با تنوعی بی نظیر و متناسب با سلیقه خریداران.فروش عمده بشقاب میناکاری با این همه تنوع در موارد مختلف که به آن اشاره خواهیم کرد واقعا اتفاقی خیره کننده است چرا که تنها محصولات صنایع دستی هستند که می توانند تا این اندازه تنوع داشته باشند و به خوبی بتوانند سلیقه هر نوع خریداری، اعم از خریدار عمده و یا خرد را برآورده سازند.میناکاری در تهران نیز از رونق بسیار خوبی برخوردار است.در تولید و سپس فروش عمده بشقاب های میناکاری شده حتی به نوع استفاده نهایی آن هم دقت شده است به نحوی که برخی افراد ترجیح می دهند به شکل همراه با پایه پلاستیکی یا حتی پایه چوبی به صورت تندیس داشته باشند و برخی نیز به شکل دیوارکوب در محل کار یا منزل استفاده خواهند کرد که البته برای برندینگ و استفاده در مناسبت و رویدادهای خاص فروش عمده بشقاب میناکاری بیشتر به شکل تندیس و هدایای تبلیغاتی است اما جهت فروش به همکار از همه نوعی امکان پذیر است.

بشقاب های میناکاری شده در سایزهای مختلف تولید می شوند که سایز آنها را برحسب قطر (سانتیمتر) عنوان می کنند مثلا سایزهای رایج 9 سانتیمتری (بیشتر برای تندیس ها)، 16، 20، 25، 30، 35، 40 و حتی تا 60 سانتیمتر (فقط به شکل سفارشی) از آنها تولید می گردد. ارتفاع پایه تمامی این بشقاب ها نیز 3 سانتیمتر است. حتی می توان این بشقاب ها را با زیرساخت مسی یا سفالی خریداری نمود که نوع سفالی قیمت کمتری دارد.اما این پایان تنوع پذیری این محصولات نیست. طرح و رنگ مورد بعدی است که بسته به سفارش خریدار قابل تغییر است که از اجزای اصلی بشقاب های میناکاری شده محسوب می شود که در زیبایی آن نقش بسیار مهمی ایفا می کند. به عنوان مثال می توان به طرح های اسلیمی و بته جقه (از قدیمی ترین طرح و نقش های صنایع دستی)، ختایی، گل و مرغ، ابنیه، نیمه ختایی و غیره اشاره کرد. البته در هر یک از استان ها شاهد طرح و نقش های به خصوصی هستیم که بیانگر فرهنگ و سنت همان منطقه است. ضمنا فروش عمده بشقاب میناکاری به شکل دور گرد و لبه دالبری شده با همین تنوع در طرح و نقش امکان پذیر شده است.

 

فروش عمده بشقاب میناکاری

فروش عمده بشقاب میناکاری

 

فروش عمده بشقاب میناکاری به شکل تندیس و هدایای تبلیغاتی به تنهایی شامل دریای بی پایانی از تنوع محسوب می شود چرا که فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای هر مناسبت و رویداد و با الهام از الگوهای اساطیری و سنتی اصیل ایرانی تندیس آن را آماده کرده است که در خرید عمده امکان سفارشی سازی و درج لوگو یا نشان تجاری در قسمت چوبی پایه تندیس نیز وجود دارد که به شکل هدایای تبلیغاتی با بسته بندی بسیار شیک به فروش می رسند.عمده فروشی بشقاب های میناکاری شده به فرم هدایای تبلیغاتی نیز با تنوع بی نظیر در فرم بسته بندی ها، عرضه به شکل ست یا تکی و همچنین تبلیغات توسط فروشگاه صنایع دستی اصفهان فراهم شده است. به همین دلیل به جرأت اعلام می کنیم که بزرگترین و معتبرترین فروشگاه صنایع دستی کشور هستیم.

چه عواملی روی قیمت نهایی فروش عمده بشقاب میناکاری اثر می گذارند؟
بسیاری از مشتریان عزیز از ما می پرسند که چرا نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای خرید عمده بشقاب میناکاری شده درج کنید؟ ما این قسمت را برای پاسخگویی به سؤال این دسته از بزرگواران قرار داده ایم تا راهنمای کاملی برای مابقی خریداران عزیز نیز باشد.

 1. جنس زمینه ظرف: همانطور که گفته شد یکی از گزینه های تنوع پذیری محصولات صنایع دستی میناکاری جنس زمینه ظرف است که روی قیمت آن هم تأثیر زیادی دارد. مثلا بشقاب سفالی میناکاری شده قیمت کمتری نسبت به بشقاب مسی میناکاری شده دارد با اینکه تنوع رنگ آن بیشتر است اما دلیل کمتر بودن قیمت ماندگاری و مقاومت و کیفیت طرح و رنگ هاست. ضمن اینکه فلز مس نسبت به سفال که متریال بسیار ساده ای است بالاتر می باشد.
 2. مرغوبیت و کیفیت: فروشگاه صنایع دستی اصفهان در زمینه فروش عمده بشقاب میناکاری و به طور کلی تمامی ظروف میناکاری شده و سایر صنایع دستی بالاترین مرغوبیت و کیفیت را دارد و در راستای تولید این محصولات از بهترین مس و رنگ های میناکاری آلمانی مخصوص زمینه سفالی یا مسی استفاده می کند ضمن اینکه با نظارت اساتید برجسته در هر مرحله کیفیت ساخت تأیید می گردد. به همین دلیل کیفیت بالاتر قیمت بیشتری هم خواهد داشت.
 3. اورجینال بودن محصولات: طبیعتا در فروش عمده بشقاب میناکاری، محصولاتی که اورجینال نباشند قیمت پایینتری دارند و کیفیت کمتری خواهند داشت و پس از مدتی زیبایی اولیه خود را از دست می دهند. محصولات صنایع دستی مثل بشقاب های میناکاری شده که شناسنامه ساخت نداشته باشند بی کیفیت و نامرغوب تلقی می شوند.
 4. بسته بندی: هر کدام از سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور و یا همکاران خریدار عمده، بسته بندی خاص خود را در نظر دارند و طبیعتا قیمت بسته بندی های سفارشی نیز بالاتر از طرح های از پیش آماده است.
 5. سایز: همانطور که گفته شد سایز بشقاب های میناکاری شده متفاوت بوده و امکان تولید در سایز سفارشی نیز هست. طبیعتا با افزایش سایز، قیمت هم افزایش پیدا خواهد کرد.
 6. طرح و نقش: طرح و نقش های اصیل نسبت به انواع معمولی قیمت بالاتری دارند که بخاطر زیبایی و اصالت آنهاست.

با این حال همانطور که اطمینان خاطر دادیم، فروشگاه صنایع دستی اصفهان در زمینه فروش عمده بشقاب میناکاری هم قیمت پایه را پایینتر در نظر گرفته و هم تخفیف های ویژه برای خریداران عمده و مشتریان دائمی در نظر گرفته است.چرا باید فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای خرید عمده بشقاب میناکاری انتخاب کنید؟

مهمترین چالش پیش روی خریداران عمده بشقاب های میناکاری شده پیدا کردن مرکزی معتبر در این زمینه است تا ضمن اطمینان خاطر پیدا کردن نسبت به کیفیت محصولات فروشی و مرغوبیت آنها، قیمت بسیار مناسبی هم داشته باشد و تخفیف های ویژه ای هم قائل شود.فروشگاه صنایع دستی اصفهان به انتخاب اول سازمان و شرکت های خصوصی و دولتی تبدیل شده و دلیل این اتفاق نیز واضح است:

 • تنوع مثال زدنی: تنوعی که موقع خرید بشقاب میناکاری و کلیه صنایع دستی در فروشگاه صنایع دستی اصفهان مشاهده می کنید از تنوع در سایز گرفته تا طرح و نقش و جنس زمینه و نوع محصول مثل تندیس و هدایای تبلیغاتی و غیره در هیچ جای دیگری قابل مشاهده نیست.
 • کیفیت و مرغوبیت: فروش عمده بشقاب میناکاری با بالاترین سطح کیفی و مرغوبیت انجام می شود چون کلیه محصولات در کارگاه های اختصاصی این مجموعه تولید می گردند که زیر نظر مستقیم اساتید برتر هنرهای صنایع دستی بوده و با داشتن شناسنامه برای هر محصول، کیفیت آنها تضمین شده است.
 • سفارشی سازی عالی: فروش عمده بشقاب میناکاری در کنار قیمت بسیار مناسب و تخفیف های ویژه، امکان سفارشی سازی مثل درج نام و لوگو تجاری را هم فراهم کرده ضمن اینکه می توانید طرح و نقش خاص خود را داشته باشید.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت فروش عمده بشقاب میناکاری با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا پس از دریافت مشاوره رایگان اقدام به ثبت سفارش کنید.یکی از بزرگترین مرکز فروش عمده بشقاب میناکاری ایران، فروشگاه صنایع دستی اصفهان می باشد.

 

 

بازار تندیس    BazareTandis.ir

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *