خرید صنایع دستی

فروش عمده تابلو میناکاری اصفهان

فروش عمده تابلو میناکاری

فروش عمده تابلو میناکاری با هدف استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در کشور بسیار رونق پیدا کرده است که فروشگاه صنایع دستی اصفهان با در اختیار داشتن کارگاه های اختصاصی نه تنها توانسته محصولات خود را به عنوان جایگزین خوبی برای کالاهای لوکس خارجی معرفی کند بلکه توانسته با حذف افراد واسطه، قیمت آنها را تا حد زیادی کاهش دهد که در خرید عمده علاوه بر تخفیف شامل سفارشی سازی کامل محصول نیز می گردند.فروش عمده تابلو میناکاری به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی پرفروش و محبوب میناکاری اصفهان در کشور رونق گرفته و به همین دلیل تابلوهای میناکاری را جزئی از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی می دانند که به خوبی توانسته با جذب مشتریان مختلف که اکثر آنها سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور هستند، جایگزینی برای هدایای تبلیغاتی لوکس خارجی باشند که نه تنها تناسب فرهنگی آنها به مراتب بیشتر است بلکه قیمت بهتری هم دارند و تنوع آنها نیز کاملا یونیک و خاص است.

 

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

فروش عمده تابلو میناکاری

فروش عمده تابلو میناکاری

 

فروش عمده تابلو میناکاری

فروش عمده تابلو میناکاری از آنجایی رونق گرفت که خریداران به این نتیجه رسیدند استفاده از کالاهای مشابه مثل تابلو فرش ها که هم ماندگاری کمتر و قیمت بیشتری دارند و هم تنوع آنها به انتخاب مشتریان نیست و صرفا نقش خریدار را دارند چندان مقرون به صرفه نیست. از طرفی نیز بازارهای داخلی به دلیل استقبال از صنایع دستی به فرم های گوناگون مثل ظروف، تندیس و هدایای تبلیغاتی به سمت کالاهایی خاص و ماندگار مثل تابلوهای میناکاری کشیده شد و همین عاملی بر رونق پیدا کردن فروش عمده تابلو میناکاری بود.اما این انتخاب مزایای جانبی دیگری هم دارد که خریداران عمده که اکثر سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور از نهادهای مختلف هستند از آنها بهره مند می شوند. به عنوان مثال فروش عمده تابلو میناکاری برای این دسته از عزیزان و استفاده از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی به راحتی می تواند به نقطه تمایز و برگ برنده آنها در امر برندینگ و اهدای هدایای تبلیغاتی صنایع دستی باشد مخصوصا که امکان سفارشی سازی و درج لوگو و نشان تجاری در خرید عمده نیز وجود دارد.

 

فروش عمده قاب میناکاری

گاهی اوقات نیز خرید و فروش عمده تابلو میناکاری اهداف دیگری به جز برندینگ دارد به عنوان مثال بیمارستان هایی که در سایت فروشگاه صنایع دستی اصفهان به مناسبت روز پزشک و پرستار در جهت تجلیل از اعضای برتر و نمونه در کادر درمان بیمارستان خود، اقدام به خرید این محصولات همراه با نشان تجاری و متن درخواستی خود می کنند که قطعا تأثیرگذارترین نوع هدیه خواهد بود. یا به عنوان مثال مدارسی که قصد دارند برای دبیران شعبه ها و مقاطع مختلف خود اقدام به خرید عمده تابلو میناکاری کنند. یا حتی امکان فروش عمده تابلو میناکاری برای سازمان های مختلف کشور که قصد تجلیل از برگزیدگان و منتخبین جشنواره های مختلف را دارند نیز فراهم شده که با قیمت بسیار عالی به فروش می رسند. در هر مورد علاوه بر سفارشی سازی گسترده، تخفیف های ویژه نیز در نظر گرفته شده است.انواع تابلو میناکاری در فروشگاه صنایع دستی اصفهان به فروش می رسند که از جمله آنها می توان به تابلو چوبی مشبک میناکاری شده، قاب چوبی بشقاب میناکاری، تابلو سه بشقاب میناکاری به رنگ های نیلوفری و قرمز و سبز و قهوه ای، تابلو میناکاری 8، 12، 20 و 25 سانتیمتری گرد، تابلو میناکاری شده طرح نگاره، تابلو میناکاری بشقابی یا ست بشقاب و گلدان و غیره اشاره کرد.

 

فروش عمده تابلو میناکاری

فروش عمده تابلو میناکاری

 

فروشگاه صنایع دستی

فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان بزرگترین و معتبرترین فروشگاه داخلی کشور در زمینه کلیه صنایع دستی و هدایای تبلیغاتی از جمله تابلو میناکاری شده، دارای بیشترین میزان تنوع در محصولات صنایع دستی است که همه آنها در کارگاه های داخلی این مجموعه تولید می شوند.جدای از موارد گفته شده و مزایایی که با خرید هدایای تبلیغاتی مثل تابلو میناکاری شده نصیب کسب و کارهای مختلف می شود، مزایای جانبی زیاد دیگری هم دارد و به همین دلیل شما را به خرید این محصولات بسیار زیبا و متنوع ترغیب می کنیم:

 

  • تأثیرگذاری و ماندگاری هدایای تبلیغاتی مختلف مثل تابلوهای میناکاری شده بسیار بیشتر از محصولات تبلیغاتی دیگر است ضمن اینکه فروش عمده تابلو میناکاری، زمینه ساز ترویج و تبلیغ فرهنگ و هنر نیز هست.
  • فروش عمده هیچ محصولی همراه با خدماتی مثل سفارشی سازی نیست و فقط شامل تخفیف ویژه می شود در صورتی که با فروش عمده تابلو میناکاری امکان سفارشی سازی از جنبه های مختلف وجود دارد به عنوان مثال شرکت ها و سازمان های مختلف، می توانند لوگو و نام تجاری خود را حک کرده و یا آن را ثبت کنند. متن درخواستی خود را در قسمت قاب چوبی تابلوها به کمک برش کاری با لیزر می توانند درج کنند. از تنوع بسیار زیاد بسته بندی ها با رنگ بندی مختلف بهره مند شوند و قطعا تخفیف ویژه نیز مزیت بعدی است.
  • فروش عمده تابلو میناکاری ارزش مادی و معنوی بالاتر از ارزش آن هنگام فروش است و حتی از این حیث بالاتر از کالاهای لوکس خارجی قرار می گیرد اما در عمل خریداران قیمت به مراتب پایینتری پرداخت می کنند.
  • فروش عمده تابلو میناکاری همیشه در حال رونق پیدا کردن است که به خاطر انعطاف پذیری روند تولید این محصولات با ایده های مختلف است تا همیشه متناسب با نیاز و تقاضای بازار هدف باشد.
  • فروش عمده تابلو میناکاری برای استفاده در جشنواره ها و همایش ها، مناسبت های مختلف و غیره در مقایسه با کالاهایی مشابه مثل هدایای تبلیغاتی لوکس یا تابلو فرش و غیره بسیار بیشتر است و در حال حاضر تولید محصولات لوکس و لاکچری وارد حوزه صنایع دستی شده است.
فروش عمده تابلو میناکاری

فروش عمده تابلو میناکاری

همانطور که گفتیم مجموعه فروشگاه صنایع دستی اصفهان دارای کارگاه های تولید داخلی است که کلیه محصولات صنایع دستی آن زیر نظر اساتید مربوطه تولید می شوند تا کیفیت و مرغوبیت آنها تضمین شده باشد و با اشتغال مستقیم و غیر مستقیم صدها نفر به راحتی امکان پذیرش و فروش عمده تابلو میناکاری فراهم شده است. لذا شما مشتریان همیشگی با خرید این دسته از محصولات از کسب و کار و اشتغال داخلی نیز حمایت خواهید نمود.

خرید عمده تابلو میناکاری

با توجه به اینکه محصولات صنایع دستی در این چند سال اخیر با استقبال بسیار خوبی روبرو شده اند متأسفانه از سمت دیگر شاهد رشد فروشگاه های نامعتبری هستیم که با فروش عمده تابلو میناکاری نامرغوب، اعتماد مشتریان را سلب کرده اند.فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان مرجع معتبر فروش عمده تابلو میناکاری چندین نکته بسیار مهم در زمینه تشخیص محصولات مرغوب و با کیفیت را خدمت شما عزیزان فراهم کرده تا خرید کاملا رضایت بخشی را تجربه کنید:

  1. جنس زیر ساخت: تابلوهای میناکاری شده مرغوب باید از جنس مس باشند چرا که زیبایی طرح و نقوش در آنها بسیار بیشتر است. در خرید این سری از محصولات باید دقت کنید که سبک وزن نباشند، لب پریدگی و برجستگی و یا ترکیب شدن رنگ طرح های مختلف دیده نشود.
  2. خرید از طرح های مناسبتی: فروش عمده تابلو میناکاری بیشتر به فرم هدایای تبلیغاتی انجام می گیرد و لذا مشتریان می توانند بسته به نوع مناسبت یا هدفی که دارند، نوع مناسب را سفارش دهند که نمونه هایی از آن را مثال زدیم.
  3. بسته بندی ها و قاب های لوکس و با کیفیت: قاب در تابلوهای میناکاری شده در زیبایی کلی محصولات اهمیت بسزایی دارد و از این رو شاهد طرح های مشبک، ساده و غیره هستیم. حتی در نوع بسته بندی نیز تنوع بسیار خوبی وجود دارد. داخل آنها با روکش مخمل و جنس جعبه هم از چوب یا PVC در نظر گرفته شده تا مقاومت بسیار خوبی داشته باشند.
  4. سفارشی سازی: در فروش عمده تابلو میناکاری حتما باید خدمات سفارشی سازی محصولات نیز وجود داشته باشد یعنی براساس نیاز و خواست مشتریان بتوانند نام و نشان تجاری یا برند، متن درخواستی یا لوگو شرکت بر روی بخش چوبی قرار داده شود یا حک گردد.
  5. شناسنامه و مرغوبیت کالا: مرغوبیت محصولات صنایع دستی تنها با داشتن شناسنامه ساخت محصولات قابل اثبات است که اطلاعات کاملی از زمان و مکان ساخت و مشخصات کامل محصول در آن درج شده است. لذا در فروش عمده تابلو میناکاری حتما همراه آنها باید شناسنامه محصولات نیز قرار داده شده باشد.

 

فروش عمده تابلو میناکاری

فروش عمده تابلو میناکاری

قیمت تابلو میناکاری

قیمت تابلو میناکاری برای هدایای تبلیغاتی متغییر است. بنا به کیفیت و تعداد می تواند قیمت انواع تابلو میناکاری اصفهان متفاوت باشد.همانطور که گفتیم فروشگاه های صنایع دستی به دلیل استقبال از این شاخه هنری سنتی و اصیل ایرانی بسیار زیاد شده اند اما این به معنای قابل اعتماد بودن تمامی آنها نیست و اکنون که تصمیم گرفته اید هزینه قابل توجهی بابت خرید این کالاها بپردازید باید فروشگاه معتبر و مطمئنی را هم انتخاب نمایید که به دلایل زیر فروشگاه صنایع دستی اصفهان به انتخاب اول مشتریان از سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور تبدیل شده است.در اختیار داشتن کارگاه های ساخت زیر نظر مستقیم این مجموعه باعث شده تا هم کیفیت و مرغوبیت کالاها که زیر نظر اساتید حرفه ای میناکاری تولید و بسته بندی می شوند، تأیید شده باشد و هم اینکه با حذف افراد واسطه کاهش شدید قیمت ها رقم بخورد.از طرفی تنوعی که در تابلوهای میناکاری شده فروشگاه صنایع دستی اصفهان وجود دارد را در کمترین فروشگاهی می توان پیدا کرد به نحوی که فروش عمده تابلو میناکاری به فرم و مدل های گوناگون انجام می پذیرد به عنوان مثال تابلوهای بشقاب و گلدان میناکاری در سایز، رنگ، طرح و نقش و اندازه های مختلف، تابلو میناکاری شده سفالی یا مسی و غیره از جمله تنوع های بسیار مهم این فروشگاه محسوب می شود.کارشناسان فروش این مجموعه با سال ها سابقه به صورت اختصاصی در زمینه فروش عمده تابلو میناکاری آماده ارائه مشاوره رایگان در هر ساعتی از شبانه روز به صورت تلفنی و یا چت واتس اپ می باشند و لذا می توانید با دریافت راهنمایی های کارشناسی شده، بهترین محصول را خریداری نمایید تا همراه با بسته بندی بسیار شیک ارسال شود.فروش عمده تابلو میناکاری با بهترین کیفیت و مرغوبیت در فروشگاه صنایع دستی اصفهان موجود می باشد.

 

بازار تندیس    BazareTandis.ir

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *