خرید صنایع دستی

فروش عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری به واسطه محبوبیت و تنوع بسیار زیاد محصولات این دسته از صنایع دستی ایران رونق بسیار زیادی گرفته که فروشگاه صنایع دستی اصفهان با در اختیار داشتن کارگاه های اختصاصی و نظارت اساتید مربوطه و ارائه شناسنامه محصولات، بهترین کیفیت را همراه با نازل ترین قیمت ترکیب کرده است.فروش عمده میناکاری، از صنایع دستی بسیار محبوب ایران و جهان انجام می گردد.فروش عمده میناکاری با آن همه محبوبیت و فروش زیاد از سمت جوانان و رده های سنی مختلف و حتی کسب و کارها و سازمان های خصوصی و دولتی مختلف کشور اتفاقی است که به خوبی انتظار آن می رفت و امروزه به حدی فروش عمده ظروف میناکاری اصفهان بالا رفته و حتی تقاضا برای آن در بازارهای خارجی وجود دارد که بسیاری از افراد و خانم های خانه دار، پس از شرکت در کارگاه های آموزشی معتبر، به عنوان شغل اصلی خود در خانه به آن مشغول شده و کسب درآمد می کنند!

فروش عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری

 

در این مقاله چه چیزهایی خواهید خواند

خرید عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری با توجه به کاربردهای مختلف آن شکل گرفته به نحوی که از ظروف مختلف میناکاری می توان به شکل دیوارکوب در منزل و محل کار یا همراه با پایه استفاده نمود. خرید عمده میناکاری توسط سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور با هدف تجلیل از برگزیدگان، منتخبین و کارمندان نمونه و یا توسط نهادهای خصوصی و دولتی کشور جهت تقدیر از برندگان جشنواره و مسابقات مختلف انجام می گیرد چرا که تنوع در ظروف میناکاری از هر جهت به حدی بالاست که به خوبی پاسخگوی نیازهای مختلف است.خرید عمده میناکاری به شکل تندیس و هدایای تبلیغاتی یکی از پرفروش ترین محصولات این دسته از صنایع دستی است که به عنوان مؤثرترین شیوه بازاریابی در کشور نیز شناخته و معرفی شده است و روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود که فروشگاه صنایع دستی اصفهان در این راستا نیز پذیرای سفارشات شما عزیزان حتی به صورت سفارشی همراه با درج لوگو و نشان تجاری یا متن درخواستی شما عزیزان است. میناکاری تهران نیز از کارگاه های اصفهان تهیه شده و برای فروش عمده به ارگان ها و شرکت های مختلف در نظر گرفته می شود.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

لذا اگر به طور کلی علاوه بر موارد ذکر شده بخواهیم اهداف برقراری امکان درج سفارشات فروش عمده میناکاری را در فروشگاه صنایع دستی اصفهان توضیح دهیم می توانیم به این دسته از سیاست های والای کاری شرکت اشاره داشته باشیم:

 • حمایت از تلاش و زحمات عزیزانی که در نقش اساتید و هنرمندان مختلف مثل اساتید مسگر، میناکار و غیره فعالیت دارند، بانوان و کسانی که به عنوان شغل خانگی خود از این طریق امرار معاش کرده و محصولات آنها مورد تأیید اساتید برتر و همکار میناکاری در این مجموعه هستند. ما به این افراد لقب «هنرمندان گمنام» را داده ایم.
 • پشتیبانی همه جانبه از پیاده سازی ایده های برتر و هوشمندانه برای پیاده سازی بر روی ظروف میناکاری مختلف که سبب ترویج و گسترش فروش عمده میناکاری می شود.
 • ترویج هنر میناکاری به عنوان اصیل ترین هنر صنایع دستی ایران که همگام با مد و سلیقه امروزی توانسته طرح و نقش و ظروف را تنوع ببخشد و با فروش عمده آنها و حتی ارسال به خارج از کشور، سفیر فرهنگی ایران باشند.

لذا هدف همکارانی که در مجموعه صنایع دستی اصفهان فعالیت دارند فراتر از کسب درآمد و توسعه آن است بلکه هدف اصلی مواردی بود که ذکر شدند که در نتیجه گسترش محبوبیت آنها، اشتغال زایی عظیم و ارزآوری گسترده ای رخ خواهد داد.فروش عمده میناکاری را با تنوع بی نظیر ممکن ساخته ایم! فروشگاه صنایع دستی اصفهان را به جرأت می توان یکی از متنوع ترین فروشگاه های صنایع دستی ایران دانست که تنوع آن شامل تمامی زمینه هاست و به همین دلیل تعداد مشتریان ثابت این مجموعه بسیار بالاست و اکثر سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی کشور را شامل می شود.به عنوان مثال فروش عمده محصولات میناکاری مختلف مثل بشقاب، گلدان، قاب میناکاری، تندیس میناکاری، هدایای تبلیغاتی میناکاری، قندان میناکاری، میناکاری روی سفال و مس و غیره در فروشگاه صنایع دستی اصفهان امکان پذیر است که فروش عمده گلدان میناکاری به همراه فروش عمده بشقاب میناکاری , تندیس و هدایای تبلیغاتی اصفهان بسیار زیاد رخ می دهد.

 

فروش عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری

اما همانطور که گفتیم فروش عمده میناکاری محدود به تنوع ظروف نیست! به عنوان مثال در فروش عمده گلدان میناکاری تنوع سایز نیز وجود دارد به نحوی که دارای سایز 16، 20، 25 و 30 سانتیمتر می باشد که اعداد بیان شده نمایانگر ارتفاع گلدان است. یا به عنوان مثال فروش عمده بشقاب میناکاری نیز در سایزهای مختلف 16، 20، 25، 30، 35، 40 و حتی سایزهای سفارشی 60 سانتیمتری نیز امکان پذیر است که این اعداد بیانگر قطر بشقاب هستند و ارتفاع تمامی آنها 3 سانتیمتر است. حتی می توانید به شکل دیوارکوب و یا همراه با پایه رومیزی خریداری کنید که بستگی به جایگاهی دارد که برای آن در نظر گرفته اید.طرح و رنگ بسیار متنوع نیز به افزایش فروش عمده میناکاری کمک زیادی کرده است و با طرح های مختلفی مثل اسلیمی، ختایی، گل و مرغ، ابنیه و غیره و رنگ بندی های مختلف می توانید در هر جایی استفاده کنید و حتی از این طرح و رنگ ها برای هر مناسبت و رویدادی استفاده نمود.

حتی فروش عمده میناکاری به شکل تندیس و هدایای تبلیغاتی علاوه بر تنوع در مدل – که برای مناسبت های مختلف تندیس جداگانه ای داریم – دارای تنوع در میزان سفارشی سازی نیز هست به نحوی که می توانید در خرید عمده تندیس و هدایای تبلیغاتی، لوگو یا نشان تجاری خود را بر پایه چوبی آنها بچسبانید یا حک کنید و یا همین کار را برای متن درخواستی و تقدیمی خود با اهداف بازاریابی به شکل رایگان انجام دهید. حک کردن عبارات نیز با لیزر بر روی بدنه چوبی پایه تندیس انجام خواهد شد.حتی امکان فروش عمده سفال میناکاری یا فروش عمده مس میناکاری شده نیز وجود دارد و زمینه زیرساخت نیز بنا بر درخواست شما عزیزان قابلیت تغییر دارد.پس همانطور که مشاهده کردید فروشگاه صنایع دستی اصفهان در پذیرش سفارشات شما عزیزان هیچ مشکلی ندارد و به خوبی می تواند درخواست های شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن آماده کرده و همراه با بسته بندی بسیار شیک و لوکس ارسال نماید.

 

فروش عمده میناکاری

فروش عمده میناکاری

عوامل مؤثر بر فروش عمده میناکاری قیمت نهایی
بسیاری از مشتریان عزیز از ما سؤال می پرسند که چرا نمی توان قیمت واضح و مشخصی برای فروش عمده میناکاری عنوان کرد تا بتوان زودتر براساس آن تصمیم گرفت. در این قسمت توضیح خواهیم داد که چه عواملی روی قیمت فروش عمده ظروف میناکاری اثرگذار است ضمن اینکه مشتریان دائمی ما علاوه بر دریافت تخفیف به خاطر خرید عمده میناکاری، تخفیف بیشتری نیز بخاطر همکاری طولانی مدت از ما دریافت خواهند کرد که قیمت نهایی را به شدت کاهش می دهد.

 • نوع زیر ساخت ظروف
  فروش عمده میناکاری همانطور که گفته شد با جنس زمینه مسی و سفالی قابل عرضه است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند به عنوان مثال تنوع رنگ ظروف سفالی میناکاری شده بیشتر است اما استقامت و محکمی کمتری دارند و کیفیت نقوش پایینتر است اما قیمت بسیار مناسبتری دارند. با این حال بسته به هدف و درخواست شما هر طرح و مدلی که خواسته باشید بر روی آنها قابل اجراست.
 • رنگ مرغوب
  عامل دیگری که روی کیفیت ظروف میناکاری و در نتیجه قیمت فروش عمده میناکاری اثرگذار است، کیفیت نوع رنگ مورد استفاده است به نحوی که رنگ میناکاری ظروف مسی با سفالی متفاوت است. رنگ های میناکاری بکار رفته در محصولات فروشگاه صنایع دستی اصفهان همگی ساخت آلمان و متناسب با جنس زیر ساخت ظرف هستند.
 • محصولات شناسنامه دار
  محصولات شناسنامه دار اطلاعات کاملی به خریدار ارائه می کند مثل تاریخ و محل ساخت، استاد سازنده، متریال مورد استفاده و غیره که به امضای اساتید مربوطه و تأیید آنها نیز رسیده است. کلیه محصولات میناکاری و صنایع دستی فروشگاه صنایع دستی اصفهان شناسنامه دار هستند که خیال مشتری را از بابت خرید محصولی اصل و اورجینال راحت می کنند. این نوع محصولات طبیعتا کمی قیمت بالاتری دارند.
 • نوع بسته بندی
  بسته بندی هایی که فروشگاه صنایع دستی اصفهان در نظر گرفته بسته به نوع ظروف و حتی ست یا تکی بودن متفاوت است اما گاهی اوقات مشتریان می توانند در مواردی مثل فروش عمده میناکاری، بسته بندی های سفارشی داشته باشند که هزینه کل را بالاتر خواهد برد.
 • سایز
  طبیعتا ظروفی که سایز بزرگتری دارند قیمت بیشتری هم خواهند داشت که در مورد گلدان و بشقاب مثال زدیم.
 • طرح و نقش
  طرح های اصیل ایرانی مثل بته جقه و اسلیمی طبیعتا به دلیل زیبایی و اثرگذاری بیشتر مقداری قیمت بالاتری دارند و سایر طرح و نقوش نیز به همین ترتیب است.
  اما همانطور که گفتیم  فروشگاه صنایع دستی اصفهان در امر فروش عمده میناکاری و حتی به صورت تکی، نرخ پایه را در حداقل میزان ممکن در نظر گرفته است و با اختصاص تخفیف های ویژه به مشتریان دائمی و خرید عمده ظروف میناکاری، قیمت نهایی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود که نسبت به ارزش واقعی هنری و مادی آنها فاصله زیادی خواهد داشت.

فروشگاه صنایع دستی

همکاران ما در مجموعه صنایع دستی اصفهان همیشه در تلاش هستند تا با ارائه محصولات با کیفیت که حاصل کارگاه های اختصاصی همین مجموعه بوده و زیر نظر اساتید برتر صنایع دستی نظارت و تأیید می گردند، رضایت خاطر مشتریان عزیز را کسب کرده و کمک بزرگی نیز به اشتغال زایی نیروی بومی کرده باشند.در این راستا با تولید انبوه کلیه محصولات میناکاری در تلاش هستیم فروش عمده میناکاری را برای هر جای ایران عزیزمان فراهم کنیم که عمده مشتریان ما را سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور تشکیل می دهند. شما عزیزان در صورتی که قبل از ثبت سفارش نیاز به دریافت مشاوره داشتید می توانید با همکاران ما به صورت تلفنی یا از طریق واتساپ و تلگرام ارتباط بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان، سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت ارسال گردند.فروش عمده میناکاری بهترین کیفیت و قیمت با فروشگاه صنایع دستی اصفهان.

 

بازار تندیس    BazareTandis.ir

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *