خرید صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی اصفهان

هدایای تبلیغاتی اصفهان

فروش هدایای تبلیغاتی در اصفهان

 

هدایای تبلیغاتی اصفهان شامل محصولات زیبایی می باشد که معمولا در ساخت آنها از هنرهای دستی نصف جهان استفاده شده است. اگر بدنبال هدایای تبلیغاتی خاص اصفهان هستید ما به شما انواع صنایع دستی این شهر را پیشنهاد می کنیم. خرید هدایای تبلیغاتی اصفهان معمولا برای مراسم ها و اعیاد در سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. هدایای تبلیغاتی نفیس اصفهان شامل محصولات هنری استادکار بوده که زمان بیشتری برای ساخت آنها صرف شده و از این رو ارزش مادی و معنوی بالاترین نیز دارند. فروش عمده صنایع دستی اصفهان در هر تیراژی امکان پذیر می باشد. قیمت محصولات از مرکز هدایای تبلیغاتی اصفهان ارزانتر و خرید و ارسال آنها همه روزه به سراسر کشور انجام می گردد. فروش هدایای تبلیغاتی در اصفهان با قیمت ارزان در هر تیراژی امکان پذیر است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

هدایای تبلیغاتی از جنس صنایع دستی و به شکل تندیس های نفیس و هنری، جایگاه بسیار بالایی در بین هنرمندان، هنردوستان و علاقه مندان به هدیه های تبلیغاتی نوین و ترکیبی دارد. این هدایا در انواع طرح و نقش و با امکان سفارشی سازی کامل همراه با قیمت ارزان و ارسال فوری در سایت بازار تندیس همراه با ضمانتنامه کیفیت و شناسنامه تولید محصول در خدمت شما عزیزان است. خرید انواع تندیس میناکاری با قیمت ارزان می تواند جایگزین خوبی برای محصولات وارداتی باشد.

 

هدایای تبلیغاتی اصفهان

هدایای تبلیغاتی اصفهان

 

هدایای تبلیغاتی نفیس اصفهان

هدایای تبلیغاتی بهترین و جدیدترین شیوه تبلیغات و بازاریابی است که ماندگاری و اثربخشی بسیار بیشتری در ذهن و خاطر مشتریان می گذارد و با توجه به نوآوری و خلاقیتی که در ساخت آنها بکار رفته، قطعا نتیجه بسیار بهتری برای صاحبان کسب و کارهای مختلف رقم خواهد زد.امروزه کسب و کارهای مختلف برای برندسازی از هدایای تبلیغاتی خاص استفاده می کنند که هم روشی کم هزینه است و هم احساس صمیمیت و ارتباط بسیار بیشتری با مشتریان برقرار می کند، ضمن اینکه برگ برنده این کسب و کارها نسبت به سایر رقیبانی است که هنوز از شیوه های قدیمی برای جذب مشتری استفاده می کنند.به همین دلیل سایت بازار تندیس با شناسایی این فاکتور جدید و البته بسیار مؤثر در استراتژی های بازاریابی نوین، اقدام به ساخت هدایای تبلیغاتی لوکس و با قیمت مناسب از جنس صنایع دستی نموده که توسط کارگاه های شخصی تولید می گردند و به صورت عمده و تکی به فروش می رساند. میناکاری اصفهان از پر فروش ترین محصولات صنایع دستی هدیه تبلیغاتی اصفهان است.

سایت بازار تندیس که در واقع زیر مجموعه ای از برند فروشگاه بازار مینا محسوب می شود توانسته با خلاقیت بی نظیر و علاقه و نگاه حرفه ای و هنری خود به صنایع دستی، آنها را به شکلی طراحی و تولید کند که صاحبان کسب و کارهای مختلف بتوانند از آن به شکل هدایای تبلیغاتی استفاده کنند به نحوی که مشتریان اصلی هدایای تبلیغاتی در اصفهان، تهران، شیراز و سایر کلان شهرها، سازمان ها و ارگان های مختلف خصوصی و دولتی هستند.

خرید هدایای تبلیغاتی اصفهان

هدایای تبلیغاتی که از جنس صنایع دستی هستند نسبت به خرید هدایای تبلیغاتی لوکس و یا خارجی مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نزدیکی فرهنگی زیاد و بهتری شیوه ترویج و گسترش فرهنگ هر منطقه به سراسر ایران و خارج از آن در قالب هدایای تبلیغاتی صنایع دستی.
 • قابلیت تغییر در هر سطح و به هر میزان متناسب با هدف سازمان و شرکت های مختلف.
 • صرفه جویی شدید در هزینه ها به نحوی که معمولا این نوع هدایا با وجود ارزش هنری و معنوی بالاتر، قیمت کمتری دارند.
 • دوام و اثرگذاری هدایای تبلیغاتی بسیار بیشتر از کالاهای لوکس خارجی است که تنها اثرگذاری اولیه بیشتری دارند.
 • در مقایسه با سایر روش هایی که توسط اکثر کسب و کارها استفاده می شود، اصلا ایده تکراری نیست و ارتباط بسیار بهتر و عمیق تری با مخاطب و مشتریان برقرار می کند.
 • برای ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان به حفظ کیفیت کاری، نسبت به هر نوع هدیه دیگری مناسبتر است.
 • با خرید هدایای تبلیغاتی به خوبی می توان از اشتغال داخلی و نیروی بومی حمایت کرد
 • از خروج ارز از کشور جلوگیری می شود و حتی با فعالیت بیشتر بخش صادرات می توان درآمدزایی بسیار خوبی نیز ایجاد نمود.

 

هدایای تبلیغاتی اصفهان

هدایای تبلیغاتی اصفهان

 

مرکز هدایای تبلیغاتی اصفهان

تا اینجا تقریبا با ماهیت و هدف اصلی هدایای تبلیغاتی آشنا شدید اما بد نیست بدانید که کاربردهای متنوع هدایای تبلیغاتی باعث شده که سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف از آن استقبال زیادی کنند، چرا که تا قبل از تولید هدایای تبلیغاتی مفید که از جنس صنایع دستی هستند، صنایع دستی به تنهایی از جایگاه بسیار خوبی در بین مردم برخوردار بود و به همین دلیل زمینه آشنایی فراهم بوده است.اکنون با پیدایش فرم جدیدی از صنایع دستی ایرانی در قالب هدایای تبلیغاتی و مؤثر نبودن یا هزینه بر بودن سایر روش های بازاریابی و جذب مشتری یا تقدیر و تشکر از افراد برگزیده و نمونه، گرایش بازار به سمت خرید این نوع محصولات است که رسالت سایت بازار تندیس را نسبت به ساخت محصولاتی متنوع، با کیفیت، خلاق و مشتری پسند، به عنوان بزرگترین تولید کننده، عرضه کننده و صادر کننده هدایای تبلیغاتی کشور، سنگین تر کرده است.

برای شما عزیزانی که شاید چندان با این دسته از هدایای تبلیغاتی نوین آشنایی ندارید، به صورت موردی به کاربردهای آنها می پردازیم:

 • هدایای تبلیغاتی چوبی که در ترکیب با صنایع دستی مثل میناکاری، خاتم کاری، مس و پرداز و غیره تولید می شوند، به دلیل برشکاری با لیزر که هنری کاملا جدید محسوب می گردد، فرم اصلی تبلیغاتی شرکت هاست.
 • هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی برای تجلیل از کارمندان و پرسنل نمونه بسیار ماندگارتر از هدایای نقدی است.
 • به منظور تجلیل از افراد برگزیده در همایش ها، جشنواره ها و کنفرانس های علمی، هنری، فرهنگی، مذهبی و غیره بهترین و نفیس ترین هدیه تبلیغاتی محسوب می شوند که با خرید عمده تخفیفات ویژه ای نیز دریافت خواهید کرد و بیش از پیش مقرون به صرفه تر خواهند شد.
 • به منظور خرید هدایای تبلیغاتی مناسبتی مثل روز معلم، روز پدر، روز مادر و غیره، می توانید از هدایای تبلیغاتی به شکل تندیس استفاده کنید که فرمی جدید و با قیمتی مناسب هستند.
 • هدایای تبلیغاتی نفیس از جنس صنایع دستی که برای عزیزان به مناسبت های مختلف خریداری می شوند به مراتب هزینه کمتر نسبت به کالاهای خارجی دارند ضمن اینکه بسیار لوکس و شیک نیز هستند.

هدایای تبلیغاتی خاص اصفهان

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به فرم های مختلف توسط سایت بازار تندیس، طراحی، ساخته و تولید می شوند که هر کدام تنوع خاص خود را دارند و به همین دلیل توانسته اند نیاز و سلیقه تمامی کاربران و مشتریان را به خوبی پوشش دهند.یکی از بهترین فرم های هدایای تبلیغاتی صنایع دستی، تندیس ها هستند که در این سایت به اشکال مختلف طراحی، تولید و ساخته شده اند که کارگاه های تولید زیر نظر همین مجموعه است و با نظارت کامل اساتید برجسته صنایع دستی اصفهان ساخته می شوند و به دست مشتریان می رسند.تندیس های صنایع دستی که ترکیبی از صنایع دستی میناکاری، خاتم کاری، مس و پرداز، مس و خاتم و غیره با بخش چوبی برشکاری شده با لیزر است به فرم بشقاب و گلدان در اندازه های مختلف و با طرح و نقش گوناگون در این تندیس ها قرار گرفته اند. فروش میناکاری در تهران نیز به منظور هدیه سازمانی و سالیانه در نظر گرفته می شد. فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان مرکز پخش هدایای تبلیغاتی در اصفهان در خدمت شماست.

کسانی که به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ولی بسیار شیک و نفیس هستند، این دسته از محصولات بهترین و ایده آل ترین گزینه هستند چرا که نه تنها قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با ارزش واقعی هنری و معنوی آن دارند بلکه به هر شکلی که مایل باشید و متناسب با مناسبت و هدف مورد نظر خود می توانید تغییرات دلخواه خود را سفارش دهید.این نوع از هدایای تبلیغاتی که به شکل تندیس های بسیار نفیس و هنری به فروش می رسند، دارای بخش پایه چوبی و بخش های مشبک و شبکه ای است که تماما به کمک لیزر برای افزایش ظرافت و زیبایی کاری برش خورده اند و در ضمن به شما امکان درج یا چسباندن نام و نشان تجاری را نیز می دهند.هدایای تبلیغاتی که آمیخته با صنایع دستی است زیباترین ترکیب هنری و بازاریابی است که با خرید عمده علاوه بر بهره مندی از تخفیفات ویژه می توانید هرگونه سفارشی سازی که مایل بودید درخواست دهید مثلا؛

 • نوع طرح و نقش بشقاب یا گلدان میناکاری را در تمامی تندیس ها یکسان یا متفاوت سفارش دهید.
 • نام و نشان تجاری را به بخش پایه یا شبکه چوبی متصل کنید.
 • بسته بندی های بسیار زیبا و شیک که برای این محصولات در نظر گرفته شده را از لحاظ طرح و رنگ تغییر دهید.
 • متن دلخواه خود را روی پایه چوبی با لیزر حک کنید.

تمامی این امکانات و خدمات جهت کسب رضایت حداکثری شما عزیزان صورت گرفته چرا که سایت بازار تندیس به عنوان زیر مجموعه برند بازار مینا خود را همیشه متعهد، پاسخگو و در خدمت مشتریان می داند.آدرس هدایای تبلیغاتی اصفهان از طریق سایت برای مشتریان در دسترس می باشد.

خرید هدایای تبلیغاتی

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان در تهران، شیراز، اصفهان و غیره در مکان های مختلفی انجام می گردد. که متأسفانه به دلیل استفاده از مواد اولیه نامرغوب در ساخت صنایع دستی این هدایا و تأیید نشدن آنها توسط اساتید برجسته و همچنین استفاده از چوب های نامرغوب و بی کیفیت، پس از مدتی دوام و فرم خود را از دست می دهند.سایت بازار تندیس در ساخت کلیه هدایای تبلیغاتی از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده کرده و در پروسه طراحی و ساخت نیز همیشه از نظر و کمک های اساتید برجسته استفاده می شود. تمامی محصولات دارای گارانتی کیفیت و شناسنامه ساخت هستند که در آن تاریخ و محل ساخت، استاد سازنده، مواد اولیه و درصد خلوص بخش مسی بشقاب یا گلدان میناکاری به طور کاملا واضح و مشخص درج گردیده تا دقیقا بدانید هزینه شما صرف خرید چه نوعی از هدایای تبلیغاتی می شود.فروش هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان از محصولات دست ساز هنرمندان صنایع دستی در دسترس می باشد.

سایت بازار تندیس با در اختیار داشتن چندین کارگاه تولیدی با فعالیت شبانه روزی، پیوسته در حال ارسال سفارشات عمده به سراسر ایران می باشد که اکثر مشتریان را سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی تشکیل می دهند که برای جشنواره، همایش، مسابقات و غیره خریداری می کنند.امکان ثبت سفارش برای شما عزیزان به صورت 24 ساعته در 7 روزه هفته مهیاست و حتی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما استفاده کنید تا پس از اطمینان پیدا کردن نسبت به انتخاب محصول مناسب، هدایای تبلیغاتی خود را در تعداد مورد نظر سفارش دهید تا در اسرع وقت همراه با بسته بندی کاملا شیک و خاص، درب منزل تحویل بگیرید.

 

بازار تندیس     BazareTandis.ir

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *