خرید صنایع دستی

فروش عمده سفره قلمکار

فروش عمده سفره قلمکار

سفره قلمکار اصفهان

فروش عمده سفره قلمکار با برندهای عطریان و زابلیان با بهترین کیفیت و قیمت را می توانید در فروشگاه صنایع دستی اصفهان پیدا کنید. فروش بی واسطه و عرضه مستقیم کالا از تولید کننده معتبر و اساتید هنر قلمکاری باعث شده تا قیمت فروش به شدت پایین باشد و کیفیت آن تضمین شده باشد.فروش عمده سفره قلمکار اصفهان که در قدیم با قلم، نقش و نگارهای مختلف را روی آن ایجاد می کردند امروزه به کمک قالب های مخصوص از جنس چوب درخت گلابی و زالزالک، انجام می شود. لذا گاهی اوقات به هنر قلمکاری، چیت سازی هم گفته می شود.

فروش عمده سفره قلمکار

فروش عمده سفره قلمکار

 

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

سفره قلمکار امروزی به دلیل محبوبیت و زیبایی بسیار زیاد باید به تعداد بسیار بیشتری تولید شود و به همین دلیل در سراسر کشور کارگاه های مختلف تولید سفره قلمکار و دیگر محصولات هنر قلمکاری یا چیت سازی تأسیس شده اند. اکثریت سفارشاتی که به عنوان خرید عمده سفره قلمکار از بخش های مختلف کشور ثبت می شوند، توسط اساتید شهر خورزوق تأمین می گردد. هنرمندان و اساتید این شهر حدودا 70%کل تولیدات کشور در زمینه سفره قلمکار و محصولات چیت سازی را تأمین می کنند و نیاز بازار را رفع می سازند.فروش عمده سفره قلمکار اصفهان به عنوان محبوب ترین پارچه صنایع دستی در کل کشور، برای سازمان و شرکت های مختلف خصوصی و دولتی کشور انجام می شود که به راحتی می توانند از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس و ارزشمند استفاده کنند.

طرح های سنتی که بر روی این پارچه ها استفاده می شوند مثل شکارگاه، اشعار ایرانی، نقل قول ها، گل و بوته، کتیبه، اماکن تاریخی، تصاویر شاعران و غیره به زیبایی و ارزش هنری و مادی آنها اضافه می کند.فروش عمده سفره قلمکار اصفهان نسبت به هر نوع صنایع دستی دیگری قیمت کمتری دارد و برخلاف سایر صنایع دستی فقط جنبه تزئیناتی و دکوراتیو ندارد بلکه کاملا کاربردی و قابل استفاده است. در برخی صنایع دستی چندان نمی توان از آنها استفاده کرد و اکثرا به عنوان تزئیناتی و یا هدایای تبلیغاتی خریداری می شوند اما سفره قلمکار کاملا جنبه کاربردی داشته و به همین دلیل ارزش خرید آن برخلاف قیمت ارزانی که دارد بسیار بالاست.فروش عمده سفره قلمکار در فروشگاه صنایع دستی اصفهان حتی برای برندهای بسیار معتبر تولید کننده مثل زابلیان و عطریان نیز با تخفیف های بسیار ویژه همراه است و می توانند کیفیت بسیار بالا را در کنار قیمت بسیار مناسب و پایین داشته باشند.

 

فروش عمده سفره قلمکار

فروش عمده سفره قلمکار

 

پارچه قلمکار اصفهان

فروش عمده پارچه قلمکار اصفهان نیز یکی از انواع سفارشات مشتریان می باشد که برحسب نیاز و هدفی که دارند سفارش خرید آن را ثبت می کنند. اما بد نیست بدانید که خرید عمده پارچه قلمکار با چه اهدافی صورت می گیرد. به طور کلی اساتید و هنرمندان قلمکار یا چیت ساز از پارچه های قلمکاری برای تولید محصولات مختلفی مثل رومیزی (با قیمت پایینتر نسبت به خرید ترمه)، روتختی، بقچه، روسری، دستمال گردن، سفره قلمکار، سجاده و غیره استفاده می کنند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان بسته به تقاضای مشتریان و سازمان و ارگان های مختلف کشور اقدام به فروش عمده سفره قلمکار و پارچه قلمکار می کند چرا که گاهی اوقات این سازمان ها ترجیح می دهند تا برای تجلیل از کارمندان نمونه، تجلیل از برگزیدگان جشنواره ها و همایش ها و یا بازاریابی از پارچه قلمکار استفاده کنند تا بعدا بتوان به هر فرمی آن را تبدیل کرد.در هر صورت فروشگاه صنایع دستی اصفهان با ارتباط کامل و مستقیم خود با برندهای معروف عطریان و زابلیان و اساتید سازنده اقدام به خرید و سپس فروش بدون واسطه کرده است تا هم مشتریان بابت کیفیت و مرغوبیت آنها اطمینان خاطر داشته باشند و هم اینکه به دلیل وجود افراد واسطه مجبور به پرداخت هزینه های اضافه تر نشوند.

 

فروش عمده سفره قلمکار

فروش عمده سفره قلمکار

فروش عمده سفره قلمکار تحت نام دو برند بسیار مهم و معتبر عطریان و زابلیان که نماد کیفیت و مرغوبیت هستند با بهترین قیمت در فروشگاه صنایع دستی اصفهان خدمت مشتریان سراسر کشور ارسال می گردند. سازمان و ارگان هایی که مایل به خرید عمده سفره قلمکار، رومیزی، جانماز و غیره باشند، برند عطریان را انتخاب می کنند. استاد عطریان سالیان زیادی را از همان ابتدا صرف زنده نگه داشتن و ایجاد نقش های متنوع و جدید متناسب با سلیقه دهه های مختلف نسل جوان کرده اند و هنوز هم به این رسالت خود پایبند هستند.برند زابلیان نیز در کنار عطریان محصولات بسیار خوش نقش و نگار و ماندگاری تولید می کند که هر دو بزرگوار جزو افتخارات این کشور در زمینه تولید محصولات قلمکاری هستند. این برند نیز در زمینه تولید سفره قلمکار و سایر محصولات پارچه قلمکار بسیار معتبر است. استاد زابلیان چندین دهه را صرف تولید محصولات با کیفیت با طرح و نقش های متنوع نموده اند.فروش عمده سفره قلمکار نه تنها در داخل کشور مشتریان بسیار زیاد خود را دارد بلکه در خارج از کشور نیز به دلیل تقاضای زیاد مخصوصا از کشورهای آسیای شرقی، صادرات فعالی را به خود اختصاص داده و برندهای عطریان و زابلیان بیشترین میزان تقاضا را دارند.

 

فروش عمده سفره قلمکار

فروش عمده سفره قلمکار

شرکت و سازمان های مختلف خصوصی و دولتی کشور می توانند سفره قلمکار با طرح و نقش خاص و مدنظر خود را سفارش دهند و با تخفیف ویژه خریداری نمایند. این محصولات با بسته بندی شیک و حتی سفارشی سازی شده تحویل داده خواهد شد. به طور کلی فروشگاه صنایع دستی اصفهان در خریدهای عمده قابلیت سفارشی سازی محصول را نیز قرار داده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.سفره قلمکار مرغوب و با کیفیت را ارزانتر از همه جا بخرید!سفره قلمکار قابلیت استفاده برای مصارف شخصی و همچنین هدایای تبلیغاتی را دارد به همین دلیل هدیه دادن آن بسیار شیک و ارزنده است. ضمن اینکه با خرید سفره قلمکار، نه تنها هدیه بسیار متفاوت و زیبایی را تقدیم کرده اید بلکه با صرف هزینه کمتر نسبت به کالاهای لوکس و البته تکراری خارجی، بسیار مقرون به صرفه هم عمل کرده اید.فروش عمده سفره قلمکار و استقبال شدیدی که از سوی بازار برای آن وجود دارد دقیقا به خاطر همین مطلب است.

 

صنایع دستی لوکس

صنایع دستی لوکس

سفره های قلمکاری شده را می توان در منزل و یا محل کار برای مصارف مختلف استفاده کرد و حتی سازمان و ارگان های خصوصی مختلف از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی در کمپین های بازاریابی و مناسبت های تجاری خود استفاده می کنند.حتما مشاهده کردید که در طی چند سال اخیر با هدف و رویکرد حمایت از تولید داخلی و نیروی کار بومی، رویه شرکت و سازمان های مختلف در مناسبت و قراردادهای تجاری و همچنین انتخاب هدیه برای برگزیدگان جشنواره و همایش های مختلف کاملا عوض شده است.امروزه به جای خرید کالاهای خارجی از محصولات داخلی به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا جوایز برندگان و برگزیدگان استفاده می شود که سفره قلمکار برندهای عطریان و زابلیان جایگاه ویژه و خاص خود را دارند. فروش عمده سفره قلمکار به سازمان و ارگان های مختلف دقیقا با همین دلیل انجام می گیرد و در کنار سفارشی سازی بسته بندی کالا نیز قرار داده شده تا امکان درج نوشته اختصاصی یا فعالیت های بازاریابی مثل ثبت نشان تجاری وجود داشته باشد.

 

سفره قلمکار اصفهان

سفره قلمکار اصفهان

 

خرید عمده سفره قلمکار

خرید عمده سفره قلمکار مرغوب و با کیفیت با توجه به نمونه های تقلبی موجود در بازار بسیار سخت شده و تنها فروشگاه های معتبر و مورد اطمینان می توانند خیال خریداران را راحت کنند. به عنوان مثال چنانچه پارچه قلمکار استفاده شده کیفیت خوبی نداشته باشد در اثر شستشو رنگ آن از بین می رود و نخ کش خواهد شد و این اتفاق برای سازمان و ارگان هایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی خریداری کرده اند به منزله شکست خوردن کسب و کار و از بین رفتن اعتماد مشتریان است.فروشگاه صنایع دستی اصفهان به مشتریان خود تضمین کامل کیفیت سفره قلمکار را می دهد که از برندهای اصلی زابلیان و عطریان است و کیفیت آنها تا سالیان طولانی دستخوش تغییر نخواهد شد.فروش عمده سفره قلمکار با رنگ های طبیعی و نقاشی هایی که کار دست باشند رویه ای است که خیلی کم رخ می دهد چون قیمت آنها بسیار بیشتر است و طبیعتا آماده سازی سفارش نیز خیلی طول می کشد. اما باز هم برخی شرکت های داخلی برای اهداف بسیار مهم تجاری خود اقدام به ثبت سفارش خرید سفره قلمکار حاصل کار دست و رنگ های طبیعی و از جنس ابریشم می کنند تا هدیه تبلیغاتی بسیار گرانبهایی ارائه کنند.

 

سفره قلمکار اصفهان

سفره قلمکار اصفهان

 

فروش عمده سفره قلمکار به فرم طبیعی و حاصل کار دست با روش تولید قدیمی و سنتی تنها با هماهنگی کارشناسان فروش امکان پذیر خواهد بود. شما خریداران گرامی می توانید با مراجعه به بخش محصولات قلمکاری صنایع دستی اصفهان و مشاهده انواع سفره قلمکار با برندهای معتبر و طرح و نقش های گوناگون، محصول مورد نظر را انتخاب کنید.فروش عمده سفره قلمکار اصفهان همراه با تخفیف های بسیار ارزنده و سفارشی سازی کامل همراه است و مشتریان می توانند نوع بسته بندی را به صورت سفارشی ثبت کنند. امکان ارسال محصولات به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن نیز وجود دارد.شما خریداران عزیز می توانید سفارشات خود را حتی در روزهای تعطیل نیز ثبت کنید و تحویل بگیرید. کافیست با مراجعه به فروشگاه صنایع دستی اصفهان، از بین محصولات مختلف سفره قلمکار یک مورد را انتخاب کنید و تعداد مدنظر خود را ثبت نمایید تا فورا فاکتور خرید برای شما ارسال گردد تا پس از پرداخت، با بسته بندی بسیار شیک درب منزل تحویل بگیرید.فروش عمده سفره قلمکار برندهای عطریان و زابلیان با بهترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت در فروشگاه صنایع دستی اصفهان.

 

بازار تندیس     BazareTandis.ir

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *