خرید صنایع دستی

فروش عمده ظروف مسی اصفهان و زنجان

فروش عمده ظروف مسی

فروش عمده ظروف مسی به لطف وجود مراکز معتبر و شهرهای با سابقه ای در زمینه تولید نظیر اصفهان، تهران، زنجان و کرمان که مهد هنر صنایع دستی مسگری هستند رونق خاصی پیدا کرده است که عمده مصرف آن به عنوان هدایای تبلیغاتی است. در ادامه با مسگری در هر یک از این شهرها و فروش عمده این ظروف و شرایط آن آشنا می شویم.فروش عمده ظروف مسی امروزه رواج بیشتری پیدا کرده و در محافل پزشکی و سلامت همواره توصیه می شود که از این ظروف در آشپزی و پخت و پز استفاده گردد تا از مزایای سلامتی آن مثل بهبود سلامت سیستم قلبی، عروقی، پیشگیری از بیماری های خونی، از بین رفتن میکروب ها، ورود یون مس به درون بدن و از همه مهمتر جلوگیری از کم خونی بهره مند شوند.فروش عمده ظروف مسی مشتریان زیادی دارد که اکثر آنها فروشگاه های بزرگ صنایع دستی سراسر کشور و همچنین هدایای تبلیغاتی سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف هستند که برای انجام کارهای تبلیغاتی مثل هدایای تبلیغاتی و یا هدایای سازمانی اقدام به خرید این دسته از ظروف می کنند.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

فروش عمده ظروف مسی

فروش عمده ظروف مسی

 

در طی چند سال اخیر که استفاده از ظروف غیر مسی زیاد شده بود، مشکلات مختلف سلامتی دوباره رواج پیدا کردند ضمن اینکه باید پول بسیار بیشتری نیز بابت تهیه این دسته از ظروف پرداخت می کردند. ظروف تفلون و نسوز که در روکش آن از کروم استفاده شده پس از خراش برداشتن باعث آزادسازی این یون ها به درون غذا و سپس بدن می گردند که در نهایت منجر به سرطان و بیماری های مختلف می شود. یا ظروف چدنی که بسیار سنگین هستند و گرما را به خوبی منتقل نمی کنند. اما در طی چند سال اخیر دوباره فروش عمده ظروف مسی و تولید انبوه آن شروع شده و تمایل افراد دوباره به سمت خرید این دسته از ظروف بازگشته است.خرید عمده ظروف مسی با بهترین کیفیت ورقه مسی و چکش خواری، وزن مناسب و در انواع مختلف در سراسر ایران انجام می گیرد و فروشگاه صنایع دستی اصفهان به مرکز پخش معتبر و فروشگاه حرفه ای و بزرگ در زمینه فروش عمده ظروف مسی اصفهان، زنجان، کرمان و تهران تبدیل شده است. همانطور که می دانید در حال حاضر مسگری شهرهای اصفهان، زنجان، کرمان و تهران شهرت بسیار زیادی دارد و لذا این نمونه ظروف برای خرید عمده انتخاب هوشمندانه ای هستند.

 

فروش ظروف مسی زنجان

تقریبا می توان گفت کسی نیست که از نام و شهرت و مرغوبیت مس زنجان بی خبر باشد و شهر زنجان قطب این صنعت نداند. ظروف مسی زنجان همیشه از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده اند و کیفیت آنها همیشه زبانزد است. کافیست برای اثبات این ادعا به فروشگاه های صنایع دستی معتبر بروید یا به شکل اینترنتی سرچ کنید، خواهید دید که فروش عمده ظروف مسی زنجان در کنار مس اصفهان، کرمان و تهران بسیار بالاست و مشتریان زیادی از سراسر کشور دارد.اساتید و مسگران زنجانی با دقت و هنر بسیار بالای خود و استفاده از ورقه های مسی با کیفیت اقدام به چکش زنی ظروف می کنند و در نهایت فرم ظرف نهایی را تشکیل می دهند، دوام و ماندگاری این ظروف کاملا تضمین شده است. امروزه برای تسریع فرایند کار از شیوه ماشینی هم برای تولید ظروف مسی استفاده می کنند که به شکل قالب و پرسی است تا به طور کامل جوابگوی نیاز بازار مبنی بر فروش عمده ظروف مسی و ارسال به سراسر کشور باشد. طبیعتا ظروف مسی که ساخت دست باشند، ارزش هنری و مادی بیشتری خواهند داشت.

 

فروش عمده ظروف مسی

فروش عمده ظروف مسی

کشف کوره ذوب مس در شهر قزوین واقع در سگز آباد در تپه قبرستان که از لحاظ جغرافیایی به زنجان نزدیک می باشد، شواهد موثقی مبنی بر فعالیت و شروع هنر مسگری در زنجان به عنوان قطب این هنر نشان می دهد. البته وجود معادن مس بسیار بزرگی مثل معدن مس رشید آباد نیز به درستی این ادعا کمک می کند. بد نیست بدانید که در دوره سلجوقیان که هنر مسگری به اوج خود می رسد، شهر زنجان در کنار شهرهای خراسان، موصل، همدان، ری و اصفهان به عنوان قطب این هنر صنایع دستی مطرح بوده است.با توجه به سابقه درخشان و طولانی شهر زنجان در زمینه تولید ظروف مسی، طبیعی است که اکثرا به دنبال خرید ظروف مسی شهر زنجان باشد. فروشگاه عمده ظروف مسی زنجان، فروشگاه صنایع دستی اصفهان است که با قیمتی مناسب این ظروف را آماده خرید و ارسال کرده است تا فروشندگان و سازمان های مختلف بتوانند از این ظروف استفاده کنند. فروش عمده ظروف مسی زنجان قیمت بسیار مناسبی دارد چون در خرید عمده ظروف مسی تخفیف های بسیار ویژه ای لحاظ می گردد که باور کردنی نیست!

 

فروش ظروف مسی تهران

مسگری تهران با ورود اساتید و مسگران معروف اصفهانی و زنجانی به این شهر شروع شد و یا هنرمندان علاقه مندی که برای یادگیری این هنر وارد شهرهای اصفهان و زنجان شدند و اکنون با چندین دهه تجربه و داشتن غرفه در بازار به فروش ظروف مسی مشغول هستند که متأسفانه در کنار بازارهای ظروف لوازم آشپزخانه در جنس های مختلف رو به کسادی رفته است و از استقبال خوبی مشابه آنچه در اصفهان، زنجان و حتی کرمان می بینیم برخوردار نیست.فروش عمده ظروف مسی تهران به دلیل قیمت پایینتر برای جذب مشتری و صد البته کیفیت بالا و مناسب هنوز هم رونق خاص خود را دارد و گاهی اوقات توریست ها و گردشگران داخلی و خارجی نیز به عنوان سوغات یا ظروفی ارزشمند خرید می کنند. طبیعتا فروشندگان صنایع دستی سایر شهرهایی که در آنها بازار مسگری و هنر ساخت ظروف مسی رواج ندارد و سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور، مشتریان پایه ثابت هستند.

 

فروش عمده ظروف مسی

فروش عمده ظروف مسی

 

فروش ظروف مسی اصفهان

همانطور که گفتیم هنر مسگری اصفهان قدمت تاریخی بسیار زیادی دارد و در کنار شهرهایی مثل زنجان و غیره همیشه در این زمینه درخشیده است. حتی اگر دقت کنید و با صنایع دستی اصفهان آشنا باشید بیشتر با جایگاه فلز مس در آنها آشنا خواهید شد. به عنوان مثال میناکاری، میناکاری پرداز یا مس و پرداز، فیروزه کوبی، قلمزنی و غیره بر روی زمینه مسی انجام می شوند. فلز مس به دلیل چکش خواری و شکل پذیری راحت، ماندگاری و دوام بالا اولین فلزی بود که اولین بار انسان از آن به عنوان یک فلز و برای رهایی از عصر استفاده از گل و سنگ استفاده نمود.فروش عمده ظروف مسی در اصفهان سابقه بسیار طولانی و البته درخشانی دارد و در کنار مس زنجان و کرمان به عنوان معیار و سنگ محک کار دست سایر اساتید مسگر فعال در ایران به حساب می آید. قیمتی که بر روی ظروف مسی مرغوب گذاشته می شود حقیقتا از ارزش مادی و هنری واقعی آنها کمتر است چرا که برخلاف تولید ماشینی، نیازمند دقت و ظرافت بالایی است و به همین دلیل زیبایی و ماندگاری بالاتری دارند و طبیعتا قیمت بیشتری دارند.سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی کشور از طرح فروش عمده ظروف مسی به عنوان هدایای تبلیغاتی به شکل های مختلف استفاده می کنند. فروشگاه صنایع دستی اصفهان در فروش عمده تخفیف های بسیار ویژه ای قائل می شود و برهمین اساس خرید آن را بسیار مقرون به صرفه کرده است. تنها کافیست سری به بخش فروشگاه سایت در زمینه ظروف مسی بزنید و از بین ظروف مختلف یک مورد را انتخاب نمایید تا با بسته بندی شکیل یا به شکل هدیه تبلیغاتی در اسرع وقت ارسال شود.

 

فروش ظروف مسی کرمان

بازار مسگری کرمان که مرکز فعالیت اساتید مسگر این شهر می باشد به دوران صفویه باز می گردد. شهرت بالای ظروف مسی شهر کرمان به دلیل داشتن معادن مس مختلف از 5000 سال پیش تا دوران کنونی است که همه ما قطعا نام معدن مس سرچشمه کرمان را شنیده ایم. حفاری که در تل ابلیس صورت گرفت نشان می دهد مردمان کرمان 6000 سال پیش موفق شدند مس را ذوب کنند و با کمک کوره های ابتدایی ظروف مسی بسازند.به دلیل فعالیت عمده اساتید مسگری در کرمان و قدمت بالای این هنر، فروش عمده ظروف مسی در کرمان نیز رونق بسیار زیادی دارد و تقریبا همپای ظروف مسی زنجان و اصفهان پیش می رود. به همین دلیل در خرید عمده ظروف مسی، اولویت با ظروفی است که در شهر زنجان، اصفهان یا کرمان ساخته شده باشد که منبع مس ایران می باشد و حتی صادرات بسیار فعالی نیز دارد.فروش عمده ظروف مسی کرمان نیز برای سازمان و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور انجام می شود که بحث هدایای تبلیغاتی مسی و یا تندیس های ساخته شده از مس در ظروف صنایع دستی بسیار رونق پیدا کرده است. ظروف مس کرمان از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و قیمت بسیار مناسبی هم دارند. در واقع هیچ خانواده کرمانی پیدا نمی کنید که در منزل خود حداقل یک ظرف مسی نداشته باشد و از آن استفاده نکند.

 

تولید ظروف مسی در کرمان نه تنها به عنوان یک حرفه و شغل بلکه به عنوان یک میراث فرهنگی بر جای مانده از هزاران سال پیش و به عنوان یکی از نمایندگان شایسته هنر مسگری انجام می شود که نه تنها فروش داخلی بلکه صادرات فعالی نیز دارد.فروشگاه صنایع دستی اصفهان به عنوان فروشگاه معتبر در زمینه فروش عمده ظروف مسی مرغوب در کشور آماده دریافت و ارسال سفارشات به شکل عمده است. شما عزیزان می توانید قبل از خرید از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید و بهترین نوع ظروف را انتخاب نمایید و از تخفیف های ویژه نیز برخوردار گردید.فروش عمده ظروف مسی کاربردی به عنوان هدایای تبلیغاتی بسیار مفید است.

 

بازار تندیس    BazareTandis

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *